Jutro o godzinie 16.30 w chorzowskiej hali sportowej MOSiR przy ul. Gen. J.H. Dąbrowskiego 113 odbędą się finały I Mistrzostw Polski MMA, na które bardzo serdecznie zapraszają organizatorzy – Polska Federacja MMA oraz TCM Polska Extreme Team. Oprócz pojedynków finałowych turnieju zobaczymy dwie ciekawie zapowiadające się walki wieczoru, które uświetnią całą imprezę. W wadze lekkiej Mistrz Świata w Grapplingu Maciej Polok (MMA 4-0, #3 w Rankingu PL) z pewnością ugości bajecznym parterem młodego i perspektywicznego kickboksera, Ukraińca Sergeya Adamchuka (MMA 6-4). W drugim starciu, które dla odmiany rozgrywać się będzie w kategorii półśredniej, także reprezentant tyskiego Bastionu, widowiskowo walczący Czeczen – Kerim Abzailov (MMA 6-2, Pretendent w Rankingu PL) skrzyżuje rękawice z finalistą białoruskiego M-1 Selection Vitaliyem Lazovskiym (MMA 1-2).

Bilety w cenach 40 zł, 120 zł (VIP), 220 zł (VIP z cateringiem) będą do nabycia w dniu imprezy lub z możliwością wcześniejszej rezerwacji. Szczegółowe informacje na stronie organizatora: www.tcmpolskaextremeteam.pl. Poniżej rozpiska, finaliści turnieju i wyniki ważenia:

Walki wieczoru:

77 kg.: Kerim Abzailov (77 kg) vs. Vitaliy Lazovskiy (76,4 kg)
70 kg.: Maciej Polok (68,9 kg) vs. Sergey Adamchuk (70,1 kg)

Finały I Mistrzostw Polski MMA:

Open.: Adam Bizoń, Robert Marcok, Marcin Tybura, Adam Wieczorek.
93 kg.: Maciej Browarski, Mateusz Soboń, Łukasz Szmit, Rafał Zawidzki.
84 kg.: Robert Balicki, Paweł Dudziuk, Krzysztof Marczuk, Arkadiusz Żaba.
77 kg.: Łukasz Kopera, Alan Langer, Mariusz Szymczyk, Mateusz Zawadzki.
70 kg.: Paweł Chwaliński, Jarosław Fedan, Krzysztof Klaczek, Marcin Moskiewski, Damian Stasiak.

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

8 KOMENTARZE

  1. no to jutro bede sledzil finaly MP MMA, Iron Fist, MMA Attack i UFC 138.. bedzie co robic 😀

  2. Jakieś wideo może będzie? Super ze tyle się będzie działo jutro. Czekawy jestem walk Poloka i Abzaiłowa.

  3. Kat 70kg stasiak, klaczek, chwaliński
    walki wieczoru Kerim Abzailov, Sergey Adamchuk

  4. Kerim wygrał po morderczej podobno walce,mocno i dużo oberwał.Polok przegrał niejednogłośną decyzją.Tyle miałem nocnych,wybiórczych wieści od ziomka z narożnika Kerima.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.