fight raport

Jak w każdy wtorek o 19:30, na antenie Orange Sport będzie można obejrzeć kolejny odcinek „Fight Raportu” – programu publicystycznego prowadzonego przez Łukasza Jurkowskiego. W tym odcinku „na tapecie” Karolina Kowalkiewicz i Piotr Strus.

Karolina Kowalkiewicz w pełni zasłużyła po ostatniej walce na gali Invicta FC na przydomek „Wielka”. Polka, w robiącym duże wrażenie stylu, pokonała Japonkę Mizuki Inoue i udowodniła, że jest jedną z najbardziej obiecujących wojowniczek światowego MMA. Dlatego właśnie od relacji z tego wydarzenia rozpoczyna się najnowszy, 97. odcinek Fight raportu.

Poza rozmową z reprezentantką Gracie Barra Łódź, oraz stałego zestawu informacji ze świata sportów walki, w Fight raporcie kolejna część cyklu „Piękna i bestia”, w którym przedstawiamy wojowników MMA wraz z wybrankami ich serc. Tym razem zapraszamy na emocjonujące spotkanie z Piotrem Strusem i jego Anią.

Premiera Fight raportu we wtorek 4 listopada 2014 o godz. 19:30 tylko w Orange sport.

Powtórki:
• środa, 5 listopada – godz. 1:30
• środa, 5 listopada – godz. 8:30
• środa, 5 listopada – godz. 17:30
• czwartek, 6 listopada – godz. 6:00
• czwartek, 6 listopada – godz. 13:30
• piątek, 7 listopada – godz. 9:30
• sobota, 8 listopada – godz. 20:10

WRESTLING || JUDO

4 KOMENTARZE

 1. JW. Swoją drogą jak ma FR być znany jak znaleźć go graniczy z cudem? Co za łby z tego Orange Sport, zamiast dawać na serwisie nawet z dwoma reklamami w środku, to liczą że o 19,30 we wtorek będę kurde czekał żeby oglądnąć w TV (którego kilka lat nie oglądam, z powodu ogłupiania jakie z odbiornika płynie).

 2. Nie no co za łby, chcą by program oglądano w ich stacji, a nie w Internecie…

 3. @thefirm
  1.Orange Sport leci w necie na żywo na stronie Orange,wystarczy mieć tam konto (swoj numer,albo ewentualnie starter za 5 zł)
  2.To jasne że chcą swoje programy pokazywać na swoim programie telewizyjnym, a nie w necie (mimo iż jest taka możliwość) – rozumiem że gdybyś miał swój program telewizyjny,to i tak najlepsze programy nadawałbyś na youtube'ie ? 😉
  3.Wtorek, godzina 19:30 – za cholerę nie umiem zrozumieć co jest złego w nadawaniu o tej porze,tym bardziej że powatzarają to później jeszcze 7 razy w innych porach.
  4.całe to zdanie "to liczą że o 19,30 we wtorek będę kurde czekał żeby oglądnąć w TV (którego kilka lat nie oglądam, z powodu ogłupiania jakie z odbiornika płynie)." sugeruję że jednak za późno odstawiłeś TV 😉

  no offence.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.