Na stronie pojawił się nowy dział FAQ z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. Jeśli macie jakieś pomysły na pytania, które powinny się znaleźć w tym dziale piszcie!

14 KOMENTARZE

 1. była ostatnio gadka o petycjach, może napiszemy taką pt.”Ricardo sie opierdala” niby szkole otwiera, niby negocjuje, ale trwa to już od lutego 2007. Kto sie podpisze?

 2. Petycje dobry pomysł! Można zrobić dział zarobki i tam wszystkie z ufc , ksw itp ;]

 3. jak FAQ to winien się znaleźć słowniczek pojęć dla nowych w temacie, czyli objasnienie terminów: MMA, BJJ, GnP, LnP, Sprawl, submission itp.

 4. Jeese jużjest taki słowniczek 🙂
  przenieś kursor myszki na Inne poczekaj i tam masz : Profile Faq AVATARY ABC Spin da Shit

 5. Zasady punktowania w poszczególnych organizacjach, techniki dozwolone/zabronione, może uprawnieni do sędziowania, jak zostać kimś takim, itp.

 6. 1. jak pokonac fedora?
  2. dlaczego nastula jest najlepszy w Polsce?;>
  3. gdyby w mma mozna bylo uzywac przedmiotow to jakich?

  mam nadzieje, ze FAQ pomoze nam uzyskac odpowiedzi na te 3 pytania.

 7. A mnie by się przydało trochę dobrze napisanej historii, alb osobny dział na jakieś felietony i wtedy byłoby cacy. Takie arty już się tutaj pojawiały, fajnie napisane – trzeba by je tylko podlinkować ,żeby dostęp do nich był łatwiejszy.

 8. co do historii to moze zrobic cos podobnego do działu „mistrzowie” a w nim wypisac wszystkich mistrzów poszczególnych wag UFC od roku 93 😛

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.