3ap4h4b1

Do IMMAF czyli międzynarodowej federacji zrzeszającej kraje w których trenuje się MMA, dołączyło nowe państwo: Trynidad i Tobago. W Trynidadzie i Tobago działa Federacja MMA Trynidadu i Tobago (TNT-MMAF). Ta karaibska federacja został utworzona w 2011 roku i w tym samym roku zarejestrowana została przez ministerstwo sportu. TNT-MMAF zostało utworzone jako ramię Stowarzyszenia Sportów Walki Trynidadu i Tobago, które zrzesza i nadzoruje trenujących sambo, zapasy, grappling i od 2011 roku MMA.

W związku z tą sytuacją, Trynidad i Tobago wyśle swoją reprezentację na Mistrzostwa Świata IMMAF 2016. Warto z tej okazji nadmienić, że państwo to ma tylko 1 229 000 mieszkańców (stan na rok 2007), czyli mieszka tam mniej ludzi niż naszej Warszawie.

21 KOMENTARZE

  1. no jak Trinidad dołączył, to IMMAF jest już poważną organizacją, czekam jeszcze na Kiribati i można zaczynać.

  2. Niedobrze. Im więcej wielkich, czarnych murzynów w tym sporcie tym gorzej dla Polaków.

    Uprzedziłeś mnie. Kolejna fala atletycznych i eksplozywnych murzyniaków. O medalach możemy zapomnieć :/

  3. Fcuk, myślałem, że chodzi o jakichś dwóch przekotów, co są odkryciem roku i bijo każdego. Wiecie świeża krew w MMA, co kosi wszystko na drodze, nowe nabytki w UFC. Połączenie mózg-maszyna nie zaskoczyło, damn! Idę po kawę.:razz:oke::sos:

  4. Kiedy dołączy Grenlandia ze swoją reprezentacją Inuitów? Słyszałem ze chłopaki są kotami, wymiotą wszystkie wagi poniżej 155 lbs.

  5. Dla mnie super, w takich krajach mogę się kryć dobre talenty ale przez słabą organizacje gal w takich grajach nie zostają wypromowani.

  6. Ożeniłem się, spłodziłem córkę, zasadziłem drzewko. Chuj z budową domu, przeczytanie tego news może to zastąpić. Można umrzeć z godnością.

  7. Pudzianowski będzie walczyć w tych Mistrzostwach Świata? Mówił, że będzie Mistrzem Świata!

  8. Jest to niezwykle przełomowy i ważki news, na który od lat z zapartym tchem czekał cały świat MMA

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.