3ap4h4b1

Do IMMAF czyli międzynarodowej federacji zrzeszającej kraje w których trenuje się MMA, dołączyło nowe państwo: Trynidad i Tobago. W Trynidadzie i Tobago działa Federacja MMA Trynidadu i Tobago (TNT-MMAF). Ta karaibska federacja został utworzona w 2011 roku i w tym samym roku zarejestrowana została przez ministerstwo sportu. TNT-MMAF zostało utworzone jako ramię Stowarzyszenia Sportów Walki Trynidadu i Tobago, które zrzesza i nadzoruje trenujących sambo, zapasy, grappling i od 2011 roku MMA.

W związku z tą sytuacją, Trynidad i Tobago wyśle swoją reprezentację na Mistrzostwa Świata IMMAF 2016. Warto z tej okazji nadmienić, że państwo to ma tylko 1 229 000 mieszkańców (stan na rok 2007), czyli mieszka tam mniej ludzi niż naszej Warszawie.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

21 KOMENTARZE

 1. Laikike1

  Niedobrze. Im więcej wielkich, czarnych murzynów w tym sporcie tym gorzej dla Polaków.

  Uprzedziłeś mnie. Kolejna fala atletycznych i eksplozywnych murzyniaków. O medalach możemy zapomnieć :/

 2. Fcuk, myślałem, że chodzi o jakichś dwóch przekotów, co są odkryciem roku i bijo każdego. Wiecie świeża krew w MMA, co kosi wszystko na drodze, nowe nabytki w UFC. Połączenie mózg-maszyna nie zaskoczyło, damn! Idę po kawę.:poke::sos:

 3. Kiedy dołączy Grenlandia ze swoją reprezentacją Inuitów? Słyszałem ze chłopaki są kotami, wymiotą wszystkie wagi poniżej 155 lbs.

 4. Dla mnie super, w takich krajach mogę się kryć dobre talenty ale przez słabą organizacje gal w takich grajach nie zostają wypromowani.

 5. Ożeniłem się, spłodziłem córkę, zasadziłem drzewko. Chuj z budową domu, przeczytanie tego news może to zastąpić. Można umrzeć z godnością.

 6. Pudzianowski będzie walczyć w tych Mistrzostwach Świata? Mówił, że będzie Mistrzem Świata!

 7. Jest to niezwykle przełomowy i ważki news, na który od lat z zapartym tchem czekał cały świat MMA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.