Brown

Po tym jak singapurska organizacji ONE Championship ogłosiła, że wprowadza u siebie zakaz możliwości kopnięcia zawodnika, który znajduje się w parterze, prezes International Mixed Martial Arts Federation Kerrith Brown, w pozytywny sposób skomentował tę zmianę.

Uważam, że jest to bardzo pozytywna decyzja osób zarządzających organizacją ONE Championship. Z radością witamy wszelkie zmiany, które, po pierwsze i najważniejsze, zwiększają bezpieczeństwo zawodników MMA, po drugie, wpływają na zmianę postrzegania naszego wysoce technicznego sportu. Zmiana zasad pozwoli organizacji ONE zbliżyć się do innych zestawów międzynarodowych zasad MMA włącznie z Unified Rules. Wspólny zestaw zasad pomoże natomiast zawodnikom walczącym amatorsko w łatwiejszym przechodzeniu na zawodowstwo. Nastały bardzo pozytywne czasy dla sportowego rozwoju MMA, czasy gdy wiodący promotorzy na świecie inicjują zmiany w zakresie bezpieczeństwa i wewnętrznych regulacji. Podczas gdy MMA pozostaje w ogromnym stopniu globalnie nieuregulowane, to wspaniałe i inspirujące jest to, że następują zmiany, które są zapoczątkowane przez wiodące podmioty w światowym MMA.

3 KOMENTARZE

  1. Jacek Łosak

    ONE Championship ogłosiła, że wprowadza u siebie zakaz możliwości kopnięcia zawodnika, który znajduje się w parterze [/URL]

    Zaraz, myslalem ze chodzi tylko o soccer kicki. Kolana w parterze tez beda zakazane?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.