Sean O’Malley, aktualny mistrz kategorii koguciej UFC, krytycznie i prześmiewczo wypowiedział się o innym czempionie, Ilii Topurii. O’Malley nie może zrozumieć dlaczego Topuria jest wyżej od niego w rankingu bez podziału na kategorie wagowe UFC.

Sean O’Malley to obecny mistrz kategorii koguciej największej organizacji MMA na świecie oraz jeden z najbardziej popularnych zawodników w sportach walki. Suga w przeszłości wyzywał na pojedynek innego czempiona UFC, Ilię Topurię, ale ten nie wydawał się być zainteresowany takim zestawieniem. W swoim podcaście, O’Malley wypowiedział się na temat El Matadora i jego umiejętności porównując Hiszpana do Cody’ego Garbrandta.

Jak kur*a Ilia jest wyżej ode mnie w rankingu bez podziału na kategorie wagowe? Jest dużo niższy i ma mniej obron pasa mistrzowskiego. Takie są fakty. Nie chciałem być śmieszny na Twitterze, mówiłem o faktach i dostałem za to sporo hejtu. Wszyscy pisali, że tak powinno być, bo pokonał Volka. Kur*a, chu*j mnie to obchodzi gdzie jestem w tym rankingu.

Ilia to następny Cody Garbrandt. Miał swój jeden piękny występ, tak jak tamten miał przeciwko Dominickowi Cruzowi. W następnej walce zostanie rozbity przez Maxa Hollowaya i od tej walki zacznie się jego upadek. Może nie aż tak, bo czuję, że jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników w UFC, ale je*ać Ilię!

29-letni O’Malley (18-1, 1 NC MMA) w ostatnim pojedynku wygrał z Marlonem Verą. Tym samym udanie zrewanżował się Ekwadorczykowi za jedyną przegraną w karierze. Suga w oktagonie UFC występuje od 2017 roku. Na swoim koncie ma 9 bonusów po występach w klatce największej organizacji MMA na świecie – jest to rekordowy wynik w kategorii koguciej. 13 z 18 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. Mistrz dywizji do 61 kilogramów UFC to obecnie jeden z najbardziej popularnych zawodników MMA na świecie. Na swoim profilu na Instagramie zgromadził ponad 4 miliony fanów. Jego następnym rywalem będzie prawdopodobnie Merab Dvalishvili.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Raven
Raven

KSW
Heavyweight

6,097 komentarzy 24,031 polubień

Nie chciałem być śmieszny na Twitterze, mówiłem o faktach i dostałem za to sporo hejtu. Wszyscy pisali, że tak powinno być, bo pokonał Volka. Kur*a, chu*j mnie to obchodzi gdzie jestem w tym rankingu.

Ale przecież to Ty dzwonisz, Papugers :mjsmile:

Odpowiedz 2 polubień