Sean O’Malley odpowiedział Ilii Topurii na jego słowa dotyczące ich potencjalnej walki. Sugar zaproponował Hiszpanowi zakład o sprzedaż PPV ich występów.

Sean O’Malley to aktualny mistrz kategorii koguciej UFC, który ma ogromne ambicje. 29-latek wierzy, że niedługo będzie tak wielką gwiazdą jak Conor McGregor. Ostatnio, wzorując się na Irlandczyku, O’Malley przyznał, że Ilia Topuria będzie dla niego tym, kim dla McGregora był Eddie Alvarez – mistrzem z wyższej kategorii wagowej, którego pokona. Topuria ma oczywiście na ten temat inne zdanie – El Matador wierzy, że O’Malley nie jest tak dużą gwiazdą i jego walki nie budzą zainteresowania. Mistrz kategorii koguciej odniósł się do słów Topurii na swoim profilu na X.

Topuria: Oferowałem UFC walkę z tobą, ale ty walczysz tylko w miejscach dla nastolatków, to twoja baza fanów. Nasza walka nigdy się nie odbędzie. Po wygranej z Volkanovskim, zawalczę z Conorem McGregorem. Przyjdziesz na nasz pojedynek jako fan. Po tym jak zobaczyłem twoje wyniki sprzedaży PPV, mogę zaoferować ci walkę na karcie wstępnej mojej gali.

O’Malley: Kilka rzeczy… Po pierwsze – miejsca dla nastolatków? Nie rozumiem. Po drugie – załóżmy się o wyniki sprzedaży PPV. 100 tysięcy dolarów w gotówce dla tego, kto osiągnie lepszy wynik sprzedaży PPV. Jeśli nie masz 100 tysięcy dolarów, możemy podzielić to na 4 płatności po 25 tysięcy dolarów. Po trzecie – Conor nie wie kim jesteś.

29-letni O’Malley (17-1, 1 NC MMA) w następnej walce zmierzy się drugi raz w karierze z Marlonem Verą. Do ich rewanżu dojdzie na UFC 299 w marcu tego roku. Niepokonany od sześciu pojedynków zawodnik w ostatnim pojedynku znokautował Aljamaina Sterlinga. Jedyną porażkę w karierze poniósł w pierwszym starciu z Marlonem Verą, do którego doszło w sierpniu 2020 roku. Wówczas Chito wygrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie starcia. O’Malley zajmuje 8. miejsce w zestawieniu najlepszych zawodników UFC bez podziału na kategorie wagowe. 13 z 17 zwycięstw zdobywał kończąc swoich rywali przed czasem. Topuria w następnym starciu zmierzy się z Alexandrem Volkanovskim na UFC 298 w lutym tego roku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of blazini
blazini

UFC
Flyweight

7,982 komentarzy 27,220 polubień
Avatar of Karwantes
Karwantes

WSOF
Light Heavyweight

3,406 komentarzy 4,084 polubień

Z O'malleyem jest taki problem że on nie ma za grosz charyzmy.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Quairon
Quairon

Shark Fights
Heavyweight

1,360 komentarzy 2,879 polubień

Shugga masz plusa nawet się trochę uśmiałem :beczka:Topuria jest irytujący w opór, promotor walk :siara:

Odpowiedz 1 Like