Ilia Topuria jest bardzo pewny siebie przed walką z Ryanem Hallem na UFC 264. „El Matador” wierzy, że będzie gotowy na walkę z niebezpiecznym w parterze Amerykaninem i w rozmowie z MMA Junkie dał znać, że nie przygotowywał się pod ciężkiego rywala.

UFC 264 odbędzie się już w ten weekend w T-Mobile Arena w Las Vegas. Główną walką wieczoru gali jest trzecie starcie Conora McGregora i Dustina Poiriera. Dla Topurii będzie to trzeci pojedynek w oktagonie UFC. Zawodnik wierzy, że nawet jeśli miałby zmierzyć się w ten weekend z mistrzem kategorii piórkowej, Alexandrem Volkanovskim, to i tak wyszedłby z tego starcia zwycięsko.

Nie będę kłamał, nie przygotowywałem się pod ciężkiego rywala. Bardziej skupiliśmy się na strategii. Jesteśmy przygotowani na partię szachów, bo to będzie bardzo strategiczna walka, podczas której muszę być cierpliwy. Nie mogę stracić koncentracji albo odejść od planu, bo on zanurkuje w moje nogi i wiecie co będzie chciał zrobić. Nie zaskoczy mnie. Muszę być cierpliwy, trafiać go kiedy będzie na to okazja. Będę szukał jego szczęki, czy to w parterze, czy to w stójce. Chcę go znokautować.

24-letni niepokonany zawodnik wyznał, że nie ma szacunku dla żadnego aspektu gry jego rywala.

Nie mam szacunku dla żadnego aspektu jego gry – czy to w stójce, czy w parterze, gdziekolwiek. Walczę w parterze od wielu lat. Trenowałem z 30 czarnymi pasami BJJ. Nic mnie nie zaskoczy. To, że skończę walkę przed czasem też nie będzie zaskoczeniem.

Topuria stwierdził, że nawet jeśli Ryan Hall miałby wypaść z walki i zastąpiłby go sam mistrz kategorii piórkowej, Alex Volkanovski, to ten znokautowałby swojego rywala.

Jeśli zadzwoniliby do mnie teraz i powiedzieli, że Ryan Hall wypadł i muszę walczyć z Volkanovskim – i mówię to z pełną pokorą – to nie sądzę, że dotrwałby do decyzji. Tak myślę. Nie będę mówił miłych rzeczy żeby się przypodobać. Wiem, że jestem najlepszy na świecie i potrzebuję tylko czasu żeby to udowodnić i wszystkim pokazać. Jeśli w tę sobotę walczyłbym z Volkanovskim, uśpiłbym go.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Armes
Armes

BAMMA
Welterweight

934 komentarzy 2,999 polubień

Podejrzewam, że jego rywal startując w bjj pokonywał więcej niż 30 black beltów/rok. Ale balonik z ego mu pierdolnie jak RH lajtowo go porobi decyzją:pociesznymirek:

Odpowiedz 4 polubień

s
slonik

Jungle Fight
Light Heavyweight

384 komentarzy 627 polubień

Podejrzewam, że jego rywal startując w bjj pokonywał więcej niż 30 black beltów/rok. Ale balonik z ego mu pierdolnie jak RH lajtowo go porobi decyzją:pociesznymirek:

Będę zdziwiony, ale nie to, że Hall nie ma szans. Topuria jest mocny.

Odpowiedz polub

Avatar of jihaad
jihaad

UFC
Middleweight

10,209 komentarzy 24,273 polubień
Avatar of skunx
skunx

KSW
Heavyweight

6,012 komentarzy 9,674 polubień

Po tatuażu myślałem że to conor.

Odpowiedz polub

Avatar of Punisher14
Punisher14

Maximum FC
Lightweight

1,530 komentarzy 3,820 polubień

:whodefuk:

Uprzedziles mnie, mialem to samo wstawic:deniro:

Odpowiedz polub

Avatar of UFC Polska
UFC Polska

BAMMA
Bantamweight

796 komentarzy 1,422 polubień

:whodefuk:

Przyszły mistrz 66

Odpowiedz polub

Avatar of Gienek
Gienek

UFC
Middleweight

10,743 komentarzy 19,778 polubień

Życzę mu rychlego wpierdolu.

Odpowiedz 1 Like

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

PRIDE FC
Heavyweight

7,065 komentarzy 26,209 polubień
Avatar of Dijaz
Dijaz

WSOF
Lightweight

3,223 komentarzy 6,027 polubień

A gdyby w tą sobotę dali mi Conora, jednym celnym kopem w dupe wysłałbym go do Irlandii.
Takie gadanie.

Odpowiedz polub