ifn
Informacja prasowa:

Postanowiliśmy przedstawić Państwu pierwsze nazwiska, które w underadzie październikowej gali staną w oktagonie. Dwóch tomaszowian reprezentujących dwa odrębne kluby, Adrian Dela (0-0) z Barbarian Fight Club swoją pierwszą zawodową walkę stoczy w limicie wagowym do 66 kg, a Marcin Krakowiak (0-0) ze Strefa Walki Tomaszów Mazowiecki na wadze nie może przekroczyć 84 kg.

W kategorii do 70 kg zobaczymy Tomasza Terlikowskiego (4-2) z Shooters Konin, który swój ostatni pojedynek przegrał przez poddanie w marcu tego roku, a pierwszym żeńskim nazwiskiem na IFN 1 będzie świetnie zapowiadająca się zawodniczka kategorii piórkowej, Martyna Czech (1-0) z Bastion Tychy, klubu znakomitego zawodnika, Marcina Helda. Dywizję lekką zasili również Mateusz Dubiłowicz (5-3) z Rio Grappling Club Wrocław, po swoim ostatnim, listopadowym zwycięstwie nad Dawidem Matyszczakiem (2-2).

Zwiększyliśmy również ilość walk, które odbędą się na hali HSC w Częstochowie przy ul. Żużlowej 4, a będzie ich 12, z czego pięć w undercardzie. Mamy nadzieję również na zmotywowanie zawodników do efektywnych pojedynków poprzez bonusy pieniężne za KO wieczoru, poddanie wieczoru oraz najlepszą walkę.
Wkrótce ujawnimy kolejne nazwiska, a niebawem światło dzienne ujrzą zestawienia gali IFN 1.

22 KOMENTARZE

 1. Spokojnie Panowie, przecież napisane jest, że to undercard. Za niedługo pewnie wyjawią main card i będzie o wiele lepiej :).

 2. Aleście marudni. A kogo mają wystawić? Pudziana? Gdzieś młodzi zawodnicy muszą nabierać szlifów i od tego są takie gale.

 3. Na pewno propsy za 12 walk no i za chęć przyznania bonusów – jakiej wysokości by nie były, dla początkujących zawodników to zawsze potencjalnie dodatkowa kasa

 4. No ciekawe co tam wyczarują. Większość zawodników w Polsce ma już kontrakty na wyłączność. Jedynie z PLMMA można kogoś zabrać

 5. pablos_83

  Rozumiem że to są te nazwiska które mają sprzedać 7500 biletów…

  pablos_83

  No ciekawe co tam wyczarują. Większość zawodników w Polsce ma już kontrakty na wyłączność. Jedynie z PLMMA można kogoś zabrać

  Ludzie, to są te mniej znane nazwiska. I mylicie się, są zawodnicy w różnych kategoriach ze ścisłego topu którzy nie są uwiązani kontraktami na wyłączność ani nie są w PLMMA.
  Poczekajcie, w swoim czasie zobaczycie, że 7500 miejsc to będzie pikuś. Jest jeszcze bardzo wczesnie, ale ja tam w tę gale wierzę i czuje , że będą świetne nazwiska.

 6. Stawiam na Maćka Browarskiego w rozpisce, który do Częstochowy ma rzut beretem a i sprzeda parę biletów. Dodatkowo nie uwiązany kontraktem jest jego kolega klubowy Paweł Hadaś. Poza tym jest jeszcze paru ciekawych zawodników w Polsce, którzy potencjalnie mogli by wystąpić na gali więc poczekajmy 🙂

 7. @MINIONEK, @PABLOS_83, to dopiero kilka z 22 nazwisk, jakie będzie można zobaczyć. :)@NILG, dziękujemy i jesteśmy tego samego [email protected], dziękujemy i do tego zmierzamy, by halę zapełnić[email protected], owszem, jest paru (skromnie pisząc) ciekawych zawodników i zawodniczek.Lada dzień ujawniać będziemy kolejne nazwiska! 🙂

 8. pablos_83

  Rozumiem że to są te nazwiska które mają sprzedać 7500 biletów…

  Paaaanie, jak Terlikowskiego wstawią do main eventu z Niesiołowskim to będą musieli dostawiać krzesła.

 9. Tomasz Terlikowski to powinien być ME. Rywalem Grodzka i stadion narodowy pełny.

  Edit
  Widzę, że cypher ubiegł 🙁

 10. Myślę, że bez frika ciężko będzie się przebić. FEN traci na tym, że nie ma odpowiednika Pudziana. Nie mogą wypełnić hali, mimo imponującej rozpiski i kolejnej świetnej gali. Przykładem z przeszłości może być MMAttack, która to organizacja mimo kozackiej rozpiski musiała odwołać galę, by potem zawiesić działalność.

 11. Myślę, że bez frika ciężko będzie się przebić. FEN traci na tym, że nie ma odpowiednika Pudziana. Nie mogą wypełnić hali, mimo imponującej rozpiski i kolejnej świetnej gali. Przykładem z przeszłości może być MMAttack, która to organizacja mimo kozackiej rozpiski musiała odwołać galę, by potem zawiesić działalność.

 12. @CYPHER, mocne! :[email protected], nie przegapiłeś. Na dzień dzisiejszy nie ujawniliśmy żadnych informacji z tym związanych. :)@TRZYHA, na dzień dzisiejszy nie planujemy tego typu walk i nie sądzę, byśmy zaczęli o tym (o ile w ogóle) prędko myśleć[email protected], uważamy, że na zapełnienie hali ma wpływ znacznie więcej czynników, niż mocna rozpiska – której uważam, że u nas nie zabraknie i o tym mam nadzieje, że przekonają się wszyscy już niebawem. Działania marketingowe, a także ceny biletów mają równy, a może nawet większy wpływ na to, czy hala się zapełni i takie jest nasze zdanie. Chcemy nie tylko ściągać na halę fanów tego sportu, rządnych walk na najwyższym poziomie sportowym, toczonych przez znane i te świeże nazwiska, ale również ludzi, którzy z tym sportem dopiero chcą się 'zaprzyjaźnić' i dla których znaczącą kwestią wpływającą na decyzję zawitania na hali, może być odpowiednia cena za bilet. 🙂

 13. Do gali jeszcze szmat czasu ale zakładam że na nią wpadnę, z Łodzi daleko nie jest a w okolicy brak imprez mma.

 14. Do gali jeszcze szmat czasu ale zakładam że na nią wpadnę, z Łodzi daleko nie jest a w okolicy brak imprez mma.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.