Photo: Esther Lin
Photo: Esther Lin

Ian McCall nie czekał długo na ogłoszenie swojej następnej walki. „Uncle Creepy” podczas gali UFC 203 skrzyżuje rękawice z Rayem Borgiem.

UFC 203 odbędzie się 10 września w Cleveland. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek o pas wagi ciężkiej pomiędzy mistrzem Stipe Miocicem a pretendentem Alistairem Overeemem.

McCall ostatnią walkę miał stoczyć podczas gali UFC 201, jednak jego przeciwnik, Justin Scoggins, nie był w stanie zbić wagi do wymaganego limitu. Reprezentant Teamu Oyama za nieodbyte starcie otrzymał wypłatę za walkę oraz zwycięstwo.

Ostatni raz w oktagonie McCall pojawił się podczas gali UFC 183, gdzie jednogłośną decyzją przegrał z Johnem Linekerem. Wcześniej „Uncle Creepy” pokonywał Iliardego Santosa oraz Brada Picketta.

Dla „The Tazmexican Devila” będzie to szósty występ pod szyldem UFC. W debiucie Borg przegrał niejednogłośną decyzją z Dustinem Ortizem. Następnie zwyciężył trzy walki z rzędu, aby w lutym tego roku ponieść drugą porażkę w UFC i drugą porażkę w karierze, w pojedynku z Justinem Scogginsem.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.