Informacja prasowa: 

Hubert Szymajda w walce o tymczasowy pas TFL w kategorii lekkiej, już 20 października w Lublinie!

Hubert „Małpa” Szymajda, po kontrowersyjnej porażce przez dyskwalifikacje z Guilherme Cadeną na TFL 13 oraz pewnym zwycięstwie nad Maikonem Lopesem podczas TFL 14, ponownie dostanie szansę na wywalczenie pasa Thunderstrike Fight League.

Tym razem stawką pojedynku będzie tymczasowy międzynarodowy pas mistrzowski TFL w kategorii lekkiej.

Hubert stanie ponownie przed szansą wywalczenia najwyższego trofeum w naszej organizacji. To jednak nie koniec historii. Jeżeli „Małpie” uda się wywalczyć pas TFL, to na kolejnej gali dojdzie do walki Cadena vs Szymajda ll, a stawką będzie tytuł, który obecnie dzierży Brazylijczyk.

Guilherme nie może stanąć do obrony pasa w tym terminie, ponieważ już po walce w Lublinie informował o pojedynku zakontraktowanym właśnie 20 października. Dlatego stawką jest tymczasowy pas. Dywizja 70 kg jest coraz ciekawsza.” – komentuje Jacek Sarna.

Gala TFL 15 odbędzie się już 20 października w Lublinie. Bilety na galę dostępne od 13 października w Lublinie.

6 KOMENTARZE

 1. Kibicuje takim nieduzym organizacjom i rozumiem, ze chca miec swoich mistrzow. Ale ze rozdaja pasy tymczasowe w pazdzierniku, bo prawowity mistrz bije sie gdzies w… pazdzierniku?

  Warto wysluchac glosu rozsadku i zapoznac sie z wypowiedzia @Krzysztof Skrzypek czemu Slugfest nie rozdaje paskow.

  P.S. Dywizja wcale nie jest ciekawsza jak co drugi zawodnik ma jakis tytul.

 2. Hubert Szymajda w walce o tymczasowy pas TFL w kategorii lekkiej, już 20 października w Lublinie!

  Pas tymczasowy w tej walce to jakiś f*cking joke!

  Lubię tę organizację, ale niech nie idą drogą jakiejś patologii i promują na siłę jakiegoś polskiego zawodnika

 3. Pas tymczasowy w tej walce to jakiś f*cking joke!

  Lubię tę organizację, ale niech nie idą drogą jakiejś patologii i promują na siłę jakiegoś polskiego zawodnika

  Pasy tymczasowe to wgl jakiś bulshit, najgorszy pomysł na jaki kiedykolwiek wpadło UFC. Wzorowanie się na lidzie mistrzów pochwalam ale kurwa nie w tym przypadku. Też lubię tą organizacje robi dobrą robotę na scenie wschodniej i miałem okazje być na nie jednej gali, każda bardzo dobra. Tylko, że o ile w przypadku UFC pas tymczasowy ma jakiś sens w zabiegach marketingowych to tutaj wzbudza to śmiech.

 4. Pas stracil po dyskwalifikacji 🙂 ale beda jaja jak przegra tego interima. Nie znam obu, ale przeciwnikowi bede kibicowal z calego serca. Wtedy co? Pas o vice interima? Przeciez tak naprawde to sie robi krzywde swojemu zawodnikowi i umiejsza znaczeniu organizacji.

 5. Pas stracil po dyskwalifikacji 🙂 ale beda jaja jak przegra tego interima. Nie znam obu, ale przeciwnikowi bede kibicowal z calego serca. Wtedy co? Pas o vice interima? Przeciez tak naprawde to sie robi krzywde swojemu zawodnikowi i umiejsza znaczeniu organizacji.

  jak juz cos to hubert byl wtedy pretendentem a nie mistrzem, a po drugie ta dyskwalifikacja prawidlowa, ale cios zadany byl calkowicie przypadkiem, hubert nie pamietal wogole tego momentu, sam nie wie co sie stalo, nie bylo to na pewno planowane posuniecie, glupi ruch.

 6. jak juz cos to hubert byl wtedy pretendentem a nie mistrzem, a po drugie ta dyskwalifikacja prawidlowa, ale cios zadany byl calkowicie przypadkiem, hubert nie pamietal wogole tego momentu, sam nie wie co sie stalo, nie bylo to na pewno planowane posuniecie, glupi ruch.

  Dzięki za wyjaśnienie. Jakby tak opisał Organizator, to  nie byłoby takich komentarzy. :beer:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.