Holm

Organizacja UFC oficjalnie potwierdziła, że dojdzie do walki byłej mistrzyni kategorii koguciej, Holly HolmValentiną Shevchenko. Pojedynek ten będzie główną walką wieczoru gali UFC on FOX 20.

Przypomnijmy, iż 34-letnia Holly zszokowała, praktycznie wszystkich, fanów MMA pokonując Rondę Rousey na UFC 193 przez niesamowite wysokie kopnięcie. Jednakże, w swoim ostatnim pojedynku musiała ona uznać wyższość Mieshy Tate, która odebrała jej pas mistrzowski. Shevchenko swoją ostatnią walkę stoczyła na UFC 196, kiedy to uległa Amandzie Nunes.

UFC on FOX 20 odbędzie się w Chicago, 23 lipca.

9 KOMENTARZE

  1. Zanim ktoś napisze, że ME powinno być starcie Glovera z Rumble to niech najpierw porówna skalę popularności Holly z tymi panami. Po tym jak Holm obiła Rondę to stała się jedną z największych gwiazd tego sportu i raczej ciężko będzie umieścić ją niżej niż w main eventach nienumerowanych gal.

  2. DiKaunt

    Zanim ktoś napisze, że ME powinno być starcie Glovera z Rumble to niech najpierw porówna skalę popularności Holly z tymi panami. Po tym jak Holm obiła Rondę to stała się jedną z największych gwiazd tego sportu i raczej ciężko będzie umieścić ją niżej niż w main eventach nienumerowanych gal.

    :joer::joer::joer:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.