Wszystko wskazuje na to, że na polskim rynku pojawiła się konkurencja dla FAME MMA. HIGH League stworzona przez popularnego rapera Malika Montanę wystartowała i ogłosiła już pierwszą zawodniczkę, która pojawi się w klatce.

Pomysł narodził się z tego, że dostawałem propozycje walk. Propozycje te były za pieniądze, które w moim odczuciu są zwykłymi ochłapami. Idąc tym tokiem myślenia, że żadną z tych federacji nie było na mnie stać, pomyślałem sobie że założę własną. Moja federacja w estetyce wizualnej i wydźwięku nie będzie się kojarzyła z jakąś wschodnioeuropejską patologią. Chciałbym przede wszystkim żeby to wszystko trzymało poziom. Aby ten poziom na trochę innym poziomie dostarczał wam rozrywkę i wszystko się trzymało w takiej estetyce, w jakiej mnie znacie – czytamy słowa Malika Montany na profilu high_league.news na Instagramie.

Wiadomo już, że w klatce pojawi się Aniela Bogusz. „Lil Masti” na swoim koncie ma jedną walkę. W czerwcu 2019 roku na FAME MMA 4 pokonała przez techniczny nokaut Martę Linkiewicz, zdobywając pas mistrzowski tej organizacji. Na począku 2021 roku tytuł ten został jej odebrany, a Bogusz rozstała się z FAME MMA.

Z zapowiedzi opublikowanych przez HIGH League wiemy również, że konferansjerem gal będzie Arkadiusz Pawłowski, znany kibicom z pierwszy ośmiu gal FAME MMA, które zapowiadał, jak również konferencji, które prowadził.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.