Pierwsza konferencja przed HIGH League 2 na żywo od 19:00

Informacja prasowa poniżej

Dokładnie miesiąc przed galą HIGH League 2 odbędzie się pierwsza konferencja prasowa. Do słownej konfrontacji zawodników dojdzie już wieczorem, w środę, 5 stycznia o godz. 19:00 w Global Expo w Warszawie.

W porównaniu do konferencji prasowych sprzed pierwszej gali HIGH League zajdą zmiany i modyfikacje. Przygotujcie się na wydarzenie, jakiego jeszcze nie było! Za mikrofonem stanie jedyny w swoim rodzaju Arkadiusz Pan Pawłowski, a zawodników obserwował będzie wyjątkowy szef ligi, Malik Montana.

Ponadto rozpoczęła się już sprzedaż PPV na galę. Transmisję można zakupić w serwisie HighLive.TV. Wersja podstawowa kosztuje 27,99 zł, natomiast premium, wzbogacone o Hejt Room, 32,99 złotych.

Podczas konferencji zostaną odsłonięte ostatnie karty i niewiadome. Na drugiej gali HIGH League odbędzie się osiem walk, w których wystąpią najsłynniejsze polskie gwiazdy.

W walce wieczoru gali HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał “Owca” Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki – Lexy Chaplin i Agata “Fagata” Fąk.

Pełna oferta zakładów na galę HIGH League będzie dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.eFortuna.pl i w aplikacji mobilnej.

Aktualna karta walk:

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak

Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk

Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema

Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk

Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina

Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki

Jakub Nowaczkiewicz vs TBA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

33,374 komentarzy 114,274 polubień

Warto ogladac, Fagata bedzie pokazywala cycochy? :boystop:

Odpowiedz polub