Informacja przesłana przez organizatora

Podczas wydarzenia organizowanego przez Malika Montanę do oktagonu wyjdzie znana z projektu „Team X” Lexy Chaplin.

„Lexy” dopiero zadebiutuje w formule MMA. Wcześniej wielokrotnie udowodniała, że nie boi się wyzwań i jest ciągle głodna sukcesu. Po długich rozmowach i negocjacjach przyjęła ofertę walki. Chaplin dotychczas znana była przede wszystkim z projektów family-friendly, gdzie ukierunkowała swoją pozycję głównej kreatorki rzeczywistości internetowej. Wystąpiła między innymi w słynnym projekcie „Team X”, a filmy z jej udziałem biły rekordy oglądalności.

Poczynania młodej celebrytki już teraz śledzą miliony fanów. W serwisie TikTok 22-latkę obserwują ponad dwa miliony widzów. Na Instagramie Chaplin regularnie ogląda ponad półtora miliona obserwujących! Jej zasięgi potwierdzają tezę, że jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia w Polsce.

Już niebawem wszyscy przekonają się, jak ta nietuzinkowa postać poradzi sobie w klatce. Nazwisko przeciwniczki „Lexy Chaplin” oraz data i miejsce pierwszej gali High League zostaną ogłoszone wkrótce. To dopiero jedna z pierwszych oficjalnych informacji dotyczących debiutanckiej gali High League.

W karcie walk innymi potwierdzonymi uczestnikami są Aniela „Lil Masti” Bogusz i Piotr „czuuX” Czupryn. Wydarzenie odbędzie się jeszcze w wakacje – z udziałem publiczności!
Po projekcie można spodziewać się wielu niespodzianek. Za cyklem stoi słynny raper Malik
Montana, a dzięki jego wyrazistości i oryginalności można być pewnym ogromnego zamieszania w polskiej scenie freak-fightów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.