5 lutego o godzinie 20:00 rozpocznie się gala HIGH League 2, podczas której kibice zobaczą osiem pojedynków. W walce wieczoru Jarosław Jarząbkowski zmierzy się z Michałem Owczarzakiem w starciu na zasadach boksu w małych rękawicach do MMA.

Wyniki i transmisja na żywo

Relację z gali przeprowadzimy na portalu MMARocks.pl. Znajdziecie tu zarówno szczegółowe opisy pojedynków publikowane chwilę po ich za zakończeniu, jak i aktualizowane na bieżąco wyniki z wydarzenia.

>>> WYNIKI NA ŻYWO Z GALI HIGH LEAGUE 2

Bilety na galę w krakowskiej Tauron Arenie nie są już dostępne. Jedyna możliwość obejrzenia wydarzenia to zakupienie dostępu w systemie PPV. Ceny zaczynają się już od 27.99 zł.

>>> KUP DOSTĘP DO GALI HIGH LEAGUE 2

Największy konflikt

Bez wątpienia największy konflikt na sobotniej gali to ten pomiędzy Denisem Załęckim a Alanem Kwiecińskim. Obaj od pierwszych spotkań nie ukrywają swoich emocji wobec siebie, w związku z czym bardzo często dochodziło do awantur, przepychanek czy nawet wymian ciosów.

Załęcki do tej pory pojawiał się na galach walk na gołe pięści. Na WOTORE 2 przegrał przez techniczny nokaut z Markiem Samociukiem. Na GROMDA 2 wygrał z Danielem Soczyńskim przez nokaut. Na GROMDA 3 najpierw zwyciężył przez przerwanie sędziego z Kacprem Olszewskim w pierwszej rundzie, później natomiast przegrał z Vasylem Halychem w drugiej odsłonie. Ostatnią walkę stoczył na EFM Show 2, we wrześniu 2021 roku, kiedy to w zaledwie 45 sekund posłał na deski Jussiego Halonena.

Kwieciński ma zdecydowanie więcej walk na zawodowych galach na swoim koncie. Pojawił się już w 2014 roku na gali Slugfest 1, gdzie poddał duszeniem gilotynowym Mateusza Stawskiego. Kolejne walki były dopisywane do jego zawodowego rekordu. Walczył na takich galach, jak FEN, Armia Fight Night czy Celtic Gladiator. Najgłośniej do tej pory było jednak za sprawą jego występów pod szyldem FAME MMA, gdzie najpierw przegrał decyzją sędziów z Arkadiuszem Tańculą, następnie wygrał z Piotrem Pająkiem w starciu na zasadach kickboxingu, a w maju ubiegłego roku przegrał w rewanżu z Pająkiem przez duszenie w drugiej rundzie. Ostatnią walkę stoczył w czerwcu ubiegłego roku, kiedy to poddał w drugiej rundzie Bartosza Graczyka.

Walka wieczoru

W głównym pojedynku staną naprzeciw siebie legendarny esportowiec i słynny youtuber, Jarosław Jarząbkowski i Michał Owczarzak. Starcie to odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach do mieszanych sztuk walki.

„PashaBiceps” to jeden z najlepszych esportowców w historii. Zdobył on nie tylko najcenniejsze trofea na świecie, ale również grono wiernych kibiców. O jego debiucie w sportach walki mówiło się od dłuższego czasu, a jak sam przyznawał, wiele organizacji składało mu propozycje pojedynków. Swoje marzenie spełni on jednak pod szyldem HIGH League, gdzie stoczy pierwszą w karierze walkę.

Rywalem Jarząbkowskiego będzie „Owca”, jeden z członków ekipy „Warszawski Koks”, który swoje poczynania prezentuje w serwisie YouTube i w mediach społecznościowych. Owczarzak dotychczas imponował swoją budową oraz wynikami siłowymi. Jego wytrwałość i rezultaty podziwiają miliony fanów. Przed nim kolejne wyzwanie – walka w klatce.

Trójka komentatorów gali

Galę HIGH League 2 skomentuje Dominik Durniat, który połowę wydarzenia spędzi „na mikrofonie” z Pawłem Derlaczem, drugą połowę natomiast z Piotrem „Izakiem” Skowyrskim.

Dominik Durniat od lat związany jest z organizacją KSW, gdzie między innymi komentuje gale. Wcześniej jego głos widzowie słyszeli również przy okazji wielu gal transmitowanych na antenach Polsatu. Czytelnicy MMARocks.pl kojarzą z pewnością również Dominika z setek wywiadów, które przeprowadził, jak i wielu tekstów, które napisał na łamach portalu.

Paweł Derlacz to jeden z głównych trenerów Arrachionu Olsztyn, który w tej profesji spędził już około 20 lat. Aktualnie pracuje między innymi z takimi zawodnikami, jak Mamed Khalidov, Aslambek Saidov, Adrian Zieliński, Karol Celiński, Adam Kowalski, Jakub Wikłacz czy Marcin Jabłoński.

Piotr Skowyrski to polski komentator esportowy, youtuber i streamer. Znany najbardziej dzięki takim tytułom, jak Counter-Strike: Source i Counter-Strike: Global Offensive. Przez wiele osób uznawany za najlepszego komentatora esportowego w Polsce.

Karta walk

Na zaledwie kilka godzin przed oficjalną ceremonią ważenia, organizacja HIGH League poinformowała o zmianie w karcie walk. Na gali HIGH League 2 nie pojawi się Mariusz „Super Mario” Sobczak. Rywalem Konrada Karwata będzie Mateusz „Tarzan” Leśniak.

Aktualna karta walk gali HIGH League 2:

Walka wieczoru:

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał „Owca” Owczarzak

Karta główna:

Lexy Chaplin vs Agata „Fagata” Fąk

Pojedynek o pas mistrzowski niskorosłych
Mateusz „Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej „Big Jack” Jarema

Norbert „Dis” Gierczak vs Maciej „Zony” Zoniuk
Piotr „czuuX” Czupryn vs Piotr „Edzio” Bylina
Alan „Alanik” Kwieciński vs Denis „Bad Boy” Załęcki
Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert „Dredziasty” Węzka
Konrad Karwat vs Mateusz „Tarzan” Leśniak

Świetne wideoblogi przed galą

Po raz kolejny organizacja HIGH League publikuje ciekawe wideoblogi, które pokazują wszystko, co dzieje się przed galą. Do tej pory opublikowano pierwszy odcinek, w którym możemy podejrzeć przyjazd uczestników wydarzenia do hotelu, jak i sesję zdjęciową przed galą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Avatar of vonski
vonski

Shark Fights
Heavyweight

1,353 komentarzy 4,744 polubień

Wszystko co muszę wiedzieć to, że nie mam zamiaru tego gówna oglądać.

Odpowiedz 2 polubień