heraklesy512

Już w sobotę, 18 kwietnia, na targach Wrocław Sport Power po raz czwarty rozdamy Heraklesy najlepszym przedstawicielom polskiego MMA. W następnych dniach uruchomimy głosowania na Zawodnik Roku Publiczności i Walkę Roku Publiczności oraz przypomnimy poprzednie edycje.

Następnie nominacje w tradycyjnych siedmiu kategoriach (zawodnik, walka, nokaut, poddanie, klub, gala i odkrycie) zostaną oficjalnie ujawnione w przyszły poniedziałek w „Puncherze” na antenie Polsat Sport Info. W tym roku o tym do kogo powędruje statuetka Heraklesa decydowały aż 24 osoby z różnych portali branżowych i mainstreamowych mediów. 18 kwietnia wszystkie najważniejsze osobistości polskiego MMA będą na Hali Stulecia a jeśli chcecie zobaczyć kto zabierze do domu statuetki wystarczy kupić bilet na Wrocław Sport Power (link).

Plakat stworzył paulnajman

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.