Heraklesy zostaną rozdane już dziś na targach Wrocław Sport Power 0 17:00. Prezentujemy nominacje przedostatniej kategorii – odkrycie roku, której sponsorem jest sklep z odzieżą sportów walki senseishop.pl.

Paweł Kiełek na początku 2014 roku nie był nawet pełnoletni. Zawodnik Arrachionu Olsztyn w drugim roku zawodowej kariery stoczył cztery walki wygrywając pierwsze trzy przez KO lub TKO pokonując kolejno Tomasza Jakubca, Oliwiera Bułę oraz Mateusza Rębeckiego. Rok zamknął bardzo emocjonującą walką z doświadczonym i wymagającym Artiomem Łobowem z SBG Ireland, która zakończyła się remisem.

Michał Pasternak zostanie zapamiętany jako pierwszy Polak walczący dla ONE FC. Pochodzący z Pińczowa 31-latek w trzecim roku swojej kariery pokonał przed swoją publicznością Rafała Niedziałkowskiego i Hraczo Darpinjana. W grudniu w Pekinie podopieczny Mirosława Oknińskiego zadebiutował dla azjatyckiej organizacji pokonując jednogłośnie doświadczonego Portugalczyka Rafaela Silvę.

Emil Różewski dołożył cztery kolejne wygrane do swojego bilansu w zeszłym roku, który rozpoczynał z bilansem 1-0. 24-latek z Warszawy pokonał przez TKO Damiana Piątka a potem komfortowo wygrywał na punkty z Grzegorzem Lipskim, Antonem Szimukiem oraz Maciejem Kowalskim.

Filip Wolański z Grapplingu Kraków zamknął rok z trzema nowymi zwycięstwami. W lutym odprawił przez TKO Karola Łabę, w czerwcu uporał się z Serbem Aleksandarem Rajacićiem na punkty a w październiku zamknął rok najcenniejszą wygraną – tryumfem nad Arbim Szamajewem.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

1 KOMENTARZ

  1. Wolański albo Kiełek. Pasternaka też doceniam, ale 31-lat to już trochę za dużo jak na odkrycie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.