Ostatnią prezentowaną kategorią Heraklesów jest Klub Roku, której sponsorem jest producent odzieży sportowej i do sztuk walki Extreme Hobby. Przypominamy, że gala rozdania Heraklesów o 17:00 w Hali Stulecia.

Ankos Zapasy Poznań był z pewnością jednym z najczęściej odwiedzanych punktów na mapie przez rzeszę zawodników znad Wisły. Prócz znanych bywalców jak nominowany do nagrody dla zawodnika roku Borys Mańkowski, Mateusz Gamrot i Jan Błachowicz na mniejszych galach z sukcesami walczyli Michał Pietrzak i Piotr Niedzielski. Dodatkowo tydzień lub dwa w Ankosie stał się nieodłącznym elementem przygotowań innych czołowych fighterów z Polski jak Krzysztof Jotko, Karol Bedorf czy Marcin Bandel.

Arrachion MMA Olsztyn tradycyjnie stanowi jedną z najmocniejszych ekip w kraju. Do święcącego tryumfy w KSW Mameda Chalidowa dołączył Karol Celiński, nominowana do głównej nagrody roku Joanna Jędrzejczyk zaczęła swoją drogę po pas UFC a poza największymi galami seryjnie wygrywali Adrian Zieliński, Krzysztof Adaszak, Adam Kowalski, Paweł Kiełek czy Bogusław Fijałkowski.

Berserker’s Team Szczecin to obóz, obok Arrachionu, który niemal rok w rok znajduje się wśród nominacji. W 2014 roku największa gwiazda tego campu – Michał Materla – dwukrotnie zwyciężał na KSW. Maciej Jewtuszko, Tomasz Narkun i Rafał Moks dołożyli po jednym zwycięstwie. Poza Konfrontacją skutecznie toczyli boje Michał Fijałka i Kamil Gniadek.

Gracie Barra Łódź zamyka listę nominacji drugi rok z rzędu. Karolina Kowalkiewicz wdarła się do światowych rankingów po pokonaniu Inoue w Invictcie. Bez porażki przewalczyli rok Janusz Staszewski, Kamil Szymuszowski i Mateusz Ostrowski a mocne, choć nie perfekcyjne 12 miesięcy, zanotował Damian Szmigielski.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.