Ostatnią dzisiejszą prezentowaną kategorią jest gala roku. Sponsorem tej nagrody jest sieć restauracji Sushi Kushi.

Professional MMA Challenge wystartowała z przytupem 1 marca galą, która miała wypełnić lukę po zniknięciu MMA Attack. We wrocławskiej hali Orbita walczyło wiele twarzy znanych z tej poprzedniej organizacji. Zwycięstwa przed czasem odnieśli Tomasz Drwal i Michał Kita. Świetnym nokautem przypomniał się widzom Tomasz Kondraciuk a prócz tego na gali walczyli m.in. Fabiński czy Michalski.

Warmia Heroes, domowa gala Arrachionu, doczekała się drugiej edycji 10 maja 2014 roku. Prócz silnej reprezentacji Olsztyna z Adrianem Zielińskim na czele, który pokonał w walce wieczoru Niko Puhakkę, oraz Pawłem Kiełkiem, Sylwestrem Borysem i Krzysztofem Adaszakiem na gali Kerim Abzaiłow w półtorej minuty znokautował Alana Langera a utalentowany Rafał Haratyk dopisał kolejne zwycięstwo do bilansu nad rywalem z Litwy.

KSW 27 17 maja w Gdańsku oznaczało debiut pełnowymiarowej klatki w warszawskiej organizacji. W tej przestrzeni w Ergo Arenie 5 z 9 pojedynków zakończyło się poddaniami – prócz Mameda, który wyczarował balachę z powietrza w walce Falcao swoich rywalli odklepywali Borys Mańkowski, Karolina Kowalkiewicz, Tomasz Narkun i Rafał Błachuta. Widzowie zobaczyli też wybitnie emocjonujące starcie Mateusza Gamrota z niedocenianym Jeffersonem Georgem.

Fight Exclusive Night 4 w Sopocie 16 sierpnia ożywił zamierającą na czas wakacji scenę MMA. Z mieszanej gali kickboxingu i MMA w pamięć zapada bójka Dawida Mory z Michałem Wlazło czy poddania Jacka Krefta i Tymoteusza Świątka. Stójkowych wrażeń dostarczali Jarosław Dachke z Łukaszem Gawlikiem oraz Marta Chojnoska z Moniką Porażyńską.

Przypominamy, że rozdanie Heraklesów jutro o 17:00.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

2 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.