Nagrodę wręczał dyrektor ds. sportu Telewizji Polsat, twórca kanałów sportowych Polsatu Pan Marian Kmita. Niestety w wyniku pomyłki technicznej redaktora naczelnego MMARocks.pl Marcina Jabłońskiego, na kartce napisane było nazwisko „Wrzosek” zamiast Wieczorek, za co przepraszamy zarówno Pana Mariana jak i amatora roku 2019, którym został:

Cyprian Wieczorek

Zawodnik Roku Amatorów – W tej kategorii zwycięzcę wybrała komisja złożona ze Sławomira Cypla, Michała Mankiewicza, Bartosza Chyrka i Krzysztofa Bańkowskiego – organizatorów zawodów dla amatorów oraz trenerów polskiej reprezentacji w MMA.

Heraklesy polskiego MMA 2019 – Najważniejsze nagrody w polskim MMA przyznawane są od 2012 roku przez najbardziej doświadczonych dziennikarzy z branży sportów walki. Idea uhonorowania zawodników za osiągnięcia w roku ubiegłym, spotkała się entuzjazmem środowiska MMA w Polsce. Wkrótce, po zorganizowaniu pierwszej edycji, do pomysłu dołączyły pozostałe portale z branży, a kapituła wybierająca laureatów, z roku na rok się powiększała aż do momentu, w którym Heraklesy stały się oficjalnymi i najbardziej prestiżowymi nagrodami, jakie zawodnik z Polski może dostać w swojej zawodniczej karierze.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.