Rozdanie dorocznych nagród dla Najlepszych w polskim MMA już w najbliższą sobotę. Poniżej przedstawiamy kandydatów do kolejnych dwóch kategorii. Zobaczcie, kto ma szansę na otrzymanie Heraklesa za „Nokaut Roku 2016” oraz „Poddanie Roku 2016”.

Uroczysta gala rozdania Heraklesów będzie miała miejsce podczas Forum MMA, które odbędzie się 25 marca 2017 roku w Warszawie, na Stadionie Narodowym. Będzie to świetna okazja do spotkania gwiazd mieszanych sztuk walki, wysłuchania wielu wykładów na tematy związane z treningiem i żywieniem, a także do poznania znanych osobistości i działaczy związanych z branżą. Zapraszamy do zakupu biletów na wydarzenie – te cały czas są dostępne. Więcej informacji na stronie organizatora.

29 KOMENTARZE

 1. Skończeń z ufc nie mogliście umieścić w materiale?

  Mogli ale promują zawodników innych organizacji.

 2. Mogli ale promują zawodników innych organizacji.

  Tez zauważyłeś niebezpieczne ocieplenie stosunków na lini MMARocks – KSW?

  Myślałem, że mi odbija, ale jak widać nie.

 3. Do dupy takie filmiki skonczen bez skonczen. Trzeba bylo w ogole nie robic filmikow, jak nie mozna zobaczyc tego co najwazniejsze. Albo zrobic heralklesy bez ufc.

 4. Albo zrobic heralklesy bez ufc.

  Nagrody dla najlepszych bez najlepszych? To większy bezsens niż filmiki o skończeniach bez skończeń.

 5. Propozycje skończeń bez filmów ze skończeniami ;-|

  Oglądałem bez dzwięku i, po cichu, liczyłem na to, że coś ta, jest chcociaz mówione.

  Rzeczywiście słabe to to…:homer:

 6. Czemu przy Jotce są urywki walki z Bradleyem Scotem (oraz z Leitesem – sędzia Yamasaki) jeżeli chodzi wam o nokaut na McCrorym?

  JOTKO

  TYBURA

  STASIAK

 7. Nagrody dla najlepszych bez najlepszych? To większy bezsens niż filmiki o skończeniach bez skończeń.

  Bezsens goni bezsens.

 8. nokaut : Tybura albo Materla który zaskoczył nie wątpliwie 🙂

  a jeśli chodzi o poddanie to czemu nie ma duszącego się Mariuszka , wskakującego samemu w gilotyne szatanisty 🙂 według mnie najlepsze w 2016 🙂

 9. Nietrudno się domyślić, że materiał jest jaki jest ze względu na politykę UFC. Więcej nie dało się uzyskać a i tak jest to cud, że dzięki pomocy dobrych duchów z Extreme Sports udało się zdobyć pozwolenie na użycie chociaż tego, co jest.

 10. Nietrudno się domyślić, że materiał jest jaki jest ze względu na politykę UFC. Więcej nie dało się uzyskać a i tak jest to cud, że dzięki pomocy dobrych duchów z Extreme Sports udało się zdobyć pozwolenie na użycie chociaż tego, co jest.

  A jak wygląda sytuacja jakbyście same obrazki wrzucili, zdjęcia z momentu nokautu? Kiedyś już chyba była taka praktyka przy nominacjach do Heraklesa.

 11. A jak wygląda sytuacja jakbyście same obrazki wrzucili, zdjęcia z momentu nokautu? Kiedyś już chyba była taka praktyka przy nominacjach do Heraklesa.

  Tak, ale wtedy też korzystaliśmy za pozwoleniem autorów – zazwyczaj fotografów z zaprzyjaźnionych zagranicznych redakcji. Niestety tutaj były galę UFN i nie było z nich zbyt wielu zdjęć poza Getty Images.

 12. Myślę, że w tym zestawieniu brakuje dwóch najlepszych nokautów naszych zawodników: 1 Kamil Łebkowski na Yohishiro Koyama i Kotwica na Szczepanskim.

  To jakaś farsa…

 13. Czemu przy Jotce są urywki walki z Bradleyem Scotem (oraz z Leitesem – sędzia Yamasaki) jeżeli chodzi wam o nokaut na McCrorym?

  JOTKO

  TYBURA

  STASIAK

  dzieki, chociaz Ty zeobiles robote jak nalezy, mordeczko!

 14. dzieki, chociaz Ty zeobiles robote jak nalezy, mordeczko!

  Od tylu lat staram się o posadę w mmarocks ale widzisz jak mnie traktują :jon:

 15. Od tylu lat staram się o posadę w mmarocks ale widzisz jak mnie traktują :jon:

  zadzwonie do Staska policjanta, pojezdzi, popyta, moze cos sie dowie w tej sprawie, chlopak taki obrotny, inteligentny  :redford:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.