Rozdanie dorocznych nagród dla Najlepszych w polskim MMA już 2 marca w Łodzi. W związku z tym wydarzeniem przedstawiamy kandydatów do jednej z kategorii. Zobaczcie, kto ma szansę na otrzymanie Heraklesa za „Walkę 2017 roku”! Sponsorem tytularnym tego Heraklesa jest firma TOMA.

Łącznie do rozdania będzie osiem statuetek w kategoriach: Zawodnik Roku, Walka Roku, Nokaut Roku, Poddanie Roku, Klub Roku, Gala Roku oraz Odkrycie Roku. Dodatkowo fani mieszanych sztuk walki, w internetowym głosowaniu, będą mogli wybrać swojego kandydata do statuetki Zawodnika Roku.

32 KOMENTARZE

 1. Gdzie będzie rozdanie nagród? Wstęp jest wolny dla kibiców?

  sala przeznaczona jest na okolo 100 osob wiec pewnie rozdamy jakies zaproszenia na stronie, niestety wstepu wolnego nie bedzie z uwagi na brak miejsca

 2. Czemu nie ma nominacji dla walki Stasiak vs Kelleher? o wiele lepsza niż 3 z tej listy imo :siara:

  Damian Stasiak od drugiej rundy starcia już mocno odstawał od przeciwnika, a w trzeciej miał tryb zombie. Na dodatek przegrał ten pojedynek przez TKO. Heraklesy to nagrody dla zawodników, klubów i gal z Polski, a ta walka mimo świetnej pierwszej rundy, nie była najlepsza w wykonaniu Damiana i nie skończyła się też dla niego najlepiej. Nawet pomijając aspekt wizualny, to druga i trzecia runda, a także porażka sprawiły, że choć był ten bój brany pod uwagę, to odpadł w głosowaniu nad nominacjami.

 3. sala przeznaczona jest na okolo 100 osob wiec pewnie rozdamy jakies zaproszenia na stronie, niestety wstepu wolnego nie bedzie z uwagi na brak miejsca

  Zalezaloby mi bardzo bo mam jedyna okazje zobaczyć trochę zawodników z bliska w moim mieście, raczej szybko się to nie powtórzy. Moglbys zostawić maila do siebie?

 4. Damian Stasiak od drugiej rundy starcia już mocno odstawał od przeciwnika, a w trzeciej miał tryb zombie. Na dodatek przegrał ten pojedynek przez TKO. Heraklesy to nagrody dla zawodników, klubów i gal z Polski, a ta walka mimo świetnej pierwszej rundy, nie była najlepsza w wykonaniu Damiana i nie skończyła się też dla niego najlepiej. Nawet pomijając aspekt wizualny, to druga i trzecia runda, a także porażka sprawiły, że choć był ten bój brany pod uwagę, to odpadł w głosowaniu nad nominacjami.

  Rozumiem argumentację, ale mimo wszystko uważam, że była to najlepsza pod względem emocji walka w tym roku . Ale tak jak mówię, rozumiem argumentację, niech wygra lepszy.

 5. Moge byc nieobiektywny, bo nie widzialem wszystkich wymienionych walk, ale jak dla mnie Piotrek Strus powinien wygrac w tej kategorii. Co to byl za comeback (no chyba, ze taka kategoria tez jest :lol:).

 6. Tylko Strus i w ogóle nie ma żadnej dyskusji. Nieprawdopodobna dramaturgia, come back z totalnych zaświatów, skończenie w ostatniej sekundzie – w tej walce było wszystko.

 7. Damian Stasiak od drugiej rundy starcia już mocno odstawał od przeciwnika, a w trzeciej miał tryb zombie. Na dodatek przegrał ten pojedynek przez TKO. Heraklesy to nagrody dla zawodników, klubów i gal z Polski, a ta walka mimo świetnej pierwszej rundy, nie była najlepsza w wykonaniu Damiana i nie skończyła się też dla niego najlepiej. Nawet pomijając aspekt wizualny, to druga i trzecia runda, a także porażka sprawiły, że choć był ten bój brany pod uwagę, to odpadł w głosowaniu nad nominacjami.

  Niby spoko to tlumaczysz ale nie zmienia to faktu z ze ta walka i tak była lepsza niż Borys-Mamed czy

  Lisiecki vs Lamprychyt.

  Wygranym w tej kategorii może być tylko pojedynek Piotrka.

 8. Niby spoko to tlumaczysz ale nie zmienia to faktu z ze ta walka i tak była lepsza niż Borys-Mamed czy

  Lisiecki vs Lamprychyt.

  Wygranym w tej kategorii może być tylko pojedynek Piotrka.

  Mordo obejrzales teraz wszystkie te walki raz jeszcze?

 9. Walka stasiaka z munhozem była lepsza od tej z kelleherem i nie taka jednostronna ale widzę że już wszyscy zapomnieli. A już na pewno niebo lepsza od Mamed Borys..

 10. Mordo obejrzales teraz wszystkie te walki raz jeszcze?

  Teraz nie. Ale wszystkie nominowane jak i walkę Stasiaka oglądałem i takie mam odczucia co do tych pojedynków.

 11. Teraz nie. Ale wszystkie nominowane jak i walkę Stasiaka oglądałem i takie mam odczucia co do tych pojedynków.

  Zobacz jeszcze raz, jedna po drugiej, i wróć tu do tematu. Jestem ciekawy czy utrzymasz głos, serio 🙂

 12. Zobacz jeszcze raz, jedna po drugiej, i wróć tu do tematu. Jestem ciekawy czy utrzymasz głos, serio 🙂

  Tak szczerze to nie bardzo mi się chce oglądać wszystko jeszcze raz:wink:

 13. Borys Mamed dobra walka  ale pozostawiala spory niedosyt. Wrzosek z Romanem zbyt jednostronna,  ale za to co zrobił Strus..

  :antonio:

 14. Tak szczerze to nie bardzo mi się chce oglądać wszystko jeszcze raz:wink:

  Niestety to jest główny problem w takich głosowaniach, najlepiej pamieta się to, co bylo niedawno. Żeby wyglaszać stanowcze: "ta walka i chuj" trzeba zobaczyc wszystkie jeszcze raz. Bez tego to bez sensu.

 15. Niestety to jest główny problem w takich głosowaniach, najlepiej pamieta się to, co bylo niedawno

  Mamed – Borys – 27.05

  Stasiak – Kelleher – 21.10

  Strus – Dipchikov – 18.11

  Lisiecki – Lamprycht 09.12

  Wrzosek – Szymanski 23.12

  Jak widać na załączonym obrazku walka Stasiaka nie była tak całkiem niedawno w porównaniu do innych, nominowanych pojedynków. Byla zajebista, zapadła mi w pamięć bardziej niż np: Lisiecki-Lamprycht z grudnia.

 16. Mamed – Borys – 27.05

  Stasiak – Kelleher – 21.10

  Strus – Dipchikov – 18.11

  Lisiecki – Lamprycht 09.12

  Wrzosek – Szymanski 23.12

  Jak widać na załączonym obrazku walka Stasiaka nie była tak całkiem niedawno w porównaniu do innych, nominowanych pojedynków. Byla zajebista, zapadła mi w pamięć bardziej niż np: Lisiecki-Lamprycht z grudnia.

  Ciężko Ci nie przyznać racji

  :frankapprove:

 17. Obejrzałem powtórki, decyzję podjąłem. Niestety przy walce Lamprychta z Lisieckim musiałem wyłączyć dźwięk. Durniata nie da się słuchać. "Śłipnąć", no kurwa.

 18. Strus w 2018 daje najlepsze walki. Brak walki Stasiaka a obecność starcia Borys – Mamed to nieporozumienie. Dobrze, ze UFC doceniło Damiana bonusem.

 19. Strus w 2018 daje najlepsze walki. Brak walki Stasiaka a obecność starcia Borys – Mamed to nieporozumienie. Dobrze, ze UFC doceniło Damiana bonusem.

  Ciężko Ci nie przyznać racji

  :frankapprove:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.