(Zdjęcia z UFC dzięki uprzejmości Flesz News)

Rozdanie dorocznych nagród dla Najlepszych w polskim MMA już 2 marca w Łodzi. W związku z tym wydarzeniem przedstawiamy kandydatów do jednej z kategorii. Zobaczcie, kto ma szansę na otrzymanie Heraklesa za „Poddanie 2017 roku”! Sponsorem tytularnym tego Heraklesa jest firma GymFood.

Łącznie do rozdania będzie osiem statuetek w kategoriach: Zawodnik Roku, Walka Roku, Nokaut Roku, Poddanie Roku, Klub Roku, Gala Roku oraz Odkrycie Roku. Dodatkowo fani mieszanych sztuk walki, w internetowym głosowaniu, będą mogli wybrać swojego kandydata do statuetki Zawodnika Roku.

 

34 KOMENTARZE

 1. Wyprzedzam pytanie. Niestety nie udało sie otrzymać zgody UFC na pokazanie chiciaż fragmentów walki Janka, nie mowiac o samym poddaniu. W zeszłym roku pomogło nam Extreme Sports Channel. W tym roku Polsat dopiero rozpoczął współpracę z nimi więc nie dali rady pomóc.

 2. Ja pragnę powiedzieć, że to nie jest duszenie zza pleców (jak podają inne portale) a duszenie bullbog ze stójki. O ile się nie mylę to tylko dwa takie były w historii UFC. Dla mnie coś niesamowitego i również uważam, że Jano tutaj bez konkurencji 🙂

 3. Strus za tę akcję to ma szacunek na wieki wieków, bo na punkty to raczej by nie ugrał, ale Jano jak obudził widzów podczas tej gali to nie mam pytań. Fantastyczne doświadczenie na żywo. Ale wszystkie poddania z tej listy bardzo dobre.

 4. Ja pragnę powiedzieć, że to nie jest duszenie zza pleców (jak podają inne portale) a duszenie bullbog ze stójki. O ile się nie mylę to tylko dwa takie były w historii UFC. Dla mnie coś niesamowitego i również uważam, że Jano tutaj bez konkurencji 🙂

  Dokładnie tak. Bulldoga ze stójki nie widziałem wcześniej w UFC. Jano masz mój miecz i głos.

 5. poddanie Blachowicza to moze byc i nominacja do poddania roku w UFC obok Oleynika i jego Ezekiela z plecow no i Myszy kosmicznej balachy

 6. Kto jeszcze, jest oryginalny, i jak ja dał na Grzegorza?

  Jesteś w jakimś trójkąciku z dwoma panami, najprawdopodobniej…        Smutna historia.

 7. Ja pragnę powiedzieć, że to nie jest duszenie zza pleców (jak podają inne portale) a duszenie bullbog ze stójki. O ile się nie mylę to tylko dwa takie były w historii UFC. Dla mnie coś niesamowitego i również uważam, że Jano tutaj bez konkurencji 🙂

  Jak się wpisze i poszuka na necie to podają, że Faber poddał tak Rivere i Medeiros Jacksona tylko odwróconym bulldogiem oraz Pennington poddała Evans-Smith. Więc niestety trochę było ale Jano i tak najlepiej:)

 8. Only Jano. A panowie jakby Janka nie było w ankiecie, czysto teoretycznie to kto wtedy? Dla mnie chyba Strus.

 9. Only Jano. A panowie jakby Janka nie było w ankiecie, czysto teoretycznie to kto wtedy? Dla mnie chyba Strus.

  Dla mnie Andryszak na Kicie. To była naprawdę bardzo techniczne i ładne wkręcenie. Szulakowski też pięknie to zrobił. Strus dla mnie byłby ostatnim wyborem jednak. Poza działającym na wyobraźnię skończeniem na sekundę "przed końcem", nie było to jednak poddanie jakoś rzucające się w oczy.

 10. Only Jano. A panowie jakby Janka nie było w ankiecie, czysto teoretycznie to kto wtedy? Dla mnie chyba Strus.

  Andryszak wg mnie

 11. Jesteś w jakimś trójkąciku z dwoma panami, najprawdopodobniej…        Smutna historia.

  Wolę być w trójkąciku niż bawić się w ciuchcie z 67 typami.

  A może w tej trójce jest jakaś kobieta?:zakręcony: To by tak źle nie wyglądało :rofl:

 12. Wolę być w trójkąciku niż bawić się w ciuchcie z 67 typami.

  A może w tej trójce jest jakaś kobieta?:zakręcony: To by tak źle nie wyglądało :rofl:

  Zależy. Wystarczy ostrzejsza pani ze strap-on'em, i już leżysz…i stękasz. :rutekajak:

  Mi taka ciuchcia, kiedy każdy siedzi przed swoim kompem w ciuchach wcale nie przeszkadza :neildegrassewhoa:

 13. Zależy. Wystarczy ostrzejsza pani ze strap-on'em, i już leżysz…i stękasz. :rutekajak:

  Mi taka ciuchcia, kiedy każdy siedzi przed swoim kompem w ciuchach wcale nie przeszkadza :neildegrassewhoa:

  Nie no, my siedzimy we trzech w jednym pokoju jak ukraińce w barakach robotniczych, więc trochę po chuju bym powiedział :facepalm:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.