Organizacja UFC oficjalnie potwierdziła plotki o głośnym pojedynku mistrz vs mistrz do którego dojdzie na gali UFC 233. Podczas styczniowej gali TJ Dillashaw (16-3) zmierzy się z Henrym Cejudo (13-2) o pas w kategorii muszej.

Dillashaw wygrał dwie ostatnie walki z Codym Garbrandtem przez TKO. 32-latek wygrał swoje cztery pojedynki z rzędu. W swojej karierze mierzył się on z m.in. Renanem Barao, Dominickiem Cruzem, Johnem Linekerem czy Raphaelem Assuncao.

Cejudo w ostatniej walce wygrał z Demetriousem Johnsonem przez niejednogłośną decyzję sędziowską, tym samym kończąc świetną serię Mighty Mouse’a. Złoty medalista olimpijski w zapasach w swojej karierze przegrał tylko z wcześniej wymienionym DJ’em oraz Josephem Benavidezem.

20 KOMENTARZE

 1. Mam nadzieję, że TJ z prędkością kobry zapierdoli Cehudo i tym samym zamknie dywizję muszą w pizdu. Część zawodników nagle wyleczy to z anoreksji i pójdą do koguciej, a ci najbardziej karłowaci pójdą gdzieś do Azji, np. do Tajlandii, gdzie często organizuje się walki muay thai dzieci. Nikt się nawet nie skapnie.

 2. Mam nadzieję, że TJ z prędkością kobry zapierdoli Cehudo i tym samym zamknie dywizję muszą w pizdu. Część zawodników nagle wyleczy to z anoreksji i pójdą do koguciej, a ci najbardziej karłowaci pójdą gdzieś do Azji, np. do Tajlandii, gdzie często organizuje się walki muay thai dzieci. Nikt się nawet nie skapnie.

  Amen. Myślę, że temat do zamknięcia.

 3. Dziwny krok UFC, jeśli myślą o zamknięciu kategorii wagowej. Spodziewałem się, że Cejudo podbije do 135.

  Chcą ją zamknąć z TJ-em jako podwójnym mistrzem.

 4. Chcą ją zamknąć z TJ-em jako podwójnym mistrzem.

  No ale to ma mniejszy sens. Co jak wygra Cejudo? Usunięcie dywizji i rewanż w 135?

 5. Czy jetem  jedyny na tym forum który  kciuki będzie trzymał za Henrykiem?

  Team Cejudo, to nadczłowiek i olimpijczyk w jednym. Skacze z wieżowca i skręca tylko kostke, musi wygrać bo mógł zginąć, to jego destiny.

 6. Team Cejudo, to nadczłowiek i olimpijczyk w jednym. Skacze z wieżowca i skręca tylko kostke, musi wygrać bo mógł zginąć, to jego destiny.

  Henry brał udział w Igrzyskach? O kurwa, czemu ja o tym jeszcze nie słyszałem?

  :beczka:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.