Mimo przejścia na sportową emeryturę Henry’ego Cejudo, zawodnicy kategorii koguciej nadal zaczepiają „Triple C” w mediach społecznościowych i wywiadach. Sean O’Malley, który wygrał w ostatnim pojedynku w świetnym stylu na UFC 250, w wywiadzie dla ESPN wypowiedział się na temat emerytury Cejudo i tego jak wyglądałoby ich zestawienie.

Myślę, że znam powód, przez który on przeszedł na sportową emeryturę. Jestem dla niego naprawdę złym zestawieniem. Jestem wysoki, szczupły, ale mam dobry zasięg. W ostatniej walce ważyłem prawdopodobnie ponad 150 funtów. Jestem szybki, silny, posiadam wysokie umiejętności w każdej płaszczyźnie.

Myślę, że Henry wróci. To moje zdanie. Znalazł teraz pierwszą dziewczynę w życiu i jest trochę… Nie wie co zrobić. Jak nigdy nie miałeś dziewczyny i potem poznajesz swoją pierwszą miłość kiedy masz ponad 30 lat to nie wiem… Ona jakby przejmuje Twoje życie.

„Triple C” nie pozostał obojętny wobec słów „Sugi” i na swoim profilu na Twitterze odpowiedział młodszemu koledze.

Złoty medalista olimpijski, mistrz dwóch dywizji wagowych UFC (obroniłem dwa pasy mistrzowskie) i nie zapominajmy mojej pierwszej w życiu dziewczyny. Według mnie to niesamowita kariera, Ty brudny patyczaku.

Teraz Cejudo twierdzi, że może wrócić do oktagonu UFC na jedną walkę – pojedynek z mistrzem kategorii piórkowej, Alexem Volkanovskim. „Triple C” ogłosił przejście na sportową emeryturę po wygranej z Dominickiem Cruzem na UFC 249. W swojej karierze zawodnik mierzył się z m.in. TJ Dillashawem, Marlonem Moraesem i Demetriousem Johnsonem.

Niepokonany O’Malley nie osiągnął tak wielkich sukcesów w swojej karierze MMA jak Cejudo. Zawodnik może pochwalić się rekordem 12-0. Na ten moment nie jest on jednak nawet w rankingu UFC.

18 KOMENTARZE

 1. nie zapominajmy mojej pierwszej w życiu dziewczyny.

  on jest qrwa niemożliwy hahahahahah

  swoją drogą gibka jest

 2. Trochę mi żal małego Henryczka. Jakie on musi mieć kompleksy jeśli każdą swoją wypowiedź zaczyna od podkreślenia, że zdobył dwa pasy i medal. Przecież każdy to wie. Jak jesteś zajebisty to nie powtarzasz cały czas "jestem zajebisty" bo brzmi to żałośnie.

 3. Prawdziwym powodem jest to, że Henry poznał dziewczynę. Ja i moi rówieśnicy też tak mieliśmy: bieganie , siłka, zdrowy tryb życia, a później każdy jakąś babę poznał i sportowy tryb życia poszedł w odstawkę.

  W przypadku Cehudo szybciej i łatwiej jest zdobyć złoty medal niż ogarnąć jakiegoś dziurawca.

 4. Ta dziewczyna jakaś taka podobna do niego. To jego kuzynka jakaś? To dlatego rodzą się tacy niscy u Cejudów?

  To samo miałem napisać on to chyba przez całe życie szukał baby ale podobnej do siebie :korwinlaugh:

 5. Ta dziewczyna jakaś taka podobna do niego. To jego kuzynka jakaś? To dlatego rodzą się tacy niscy u Cejudów?

  Już mu dokuczali, że jak siostra. Odpowiedział cringe'owo. 🙂

 6. Szonowi szybko sodówka uderzyła. Po fatalnym debiucie obił dwóch placków i już zaczepia msitrza.

  Henry'ego jak nie trawie to "Brudnym patyczakiem" zaorał ćpuna.

 7. on jest qrwa niemożliwy hahahahahah

  swoją drogą gibka jest

  O kurwa mać.. chciałbym tak z pająkiem. Ciekawe ile by się utrzymala:razz:utinlaugh:

 8. Jak nigdy nie miałeś dziewczyny i potem poznajesz swoją pierwszą miłość kiedy masz ponad 30 lat to nie wiem… Ona jakby przejmuje Twoje życie.

  :antonio:

 9. Trochę mi żal małego Henryczka. Jakie on musi mieć kompleksy jeśli każdą swoją wypowiedź zaczyna od podkreślenia, że zdobył dwa pasy i medal.

 10. Ależ musi być chujowo dziewczyną Cejudo, idziesz na zakupy, widzisz zajebiste szpilki, a tu lipa, nie możesz kupić, bo wówczas wielki dzban Triple Cringe'a będzie ci służyć jako stojak na cycki.

 11. Szon się właśnie wybija. Za pół roku prawie całe cohones będzie go nazywało czarnuchem, terrorystą i życzyło mu wpierdolu. Jak Israelowi czy Khabib owi.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.