Przerwanie walki w walce Henry’ego Cejudo z TJ Dillashawem wzbudziło wiele kontrowersji w świecie MMA. Aktualny mistrz kategorii muszej trafił rywala mocnym prawym po czym nie zaprzestał atakować Dillashawa. Ostatecznie sędzia przerwał walkę, lecz Dillashaw od razu zaczął protestować – zawodnik wierzył, że mógł kontynuować pojedynek. Przerwanie walki ocenił prezydent UFC, Dana White, podczas konferencji prasowej.

Również uważam, że przerwanie było zbyt szybkie. Masz dwóch mistrzów świata w super-walce, pozwól im walczyć! Tragiczne zakończenie walki.

Zaraz po gali, na konferencji prasowej, TJ Dillashaw nawoływał o natychmiastowy rewanż z Cejudo. Co ciekawe, zawodnik chciałby takiego pojedynku w kategorii muszej, nie w koguciej. Nie wiadomo jednak jaka jest przyszłość tej dywizji wagowej. Jeszcze jakiś czas temu informowaliśmy, iż UFC ma zamiar rozwiązać kategorię muszą, lecz na ten moment nie wiadomo jakie są plany organizacji.

17 KOMENTARZE

 1. tego spedalonego sędziego mam nadzieję więcej nie zobaczę w UFC. Jebaniutki biegał gotowy do przerwania już po pierwszym ciosie. Widocznie brzydzi się przemocą. I przez takiego dałna Wąż nie dołączył do Gamrota i reszty. Ręce opadają

 2. Widomo ze chce walki w muszej a nie w koguciej, bo w koguciej nie wygra 2 pasow tylko obroni swoj tak jak Cejudo w tej sytuacji

 3. A co miał Łysy powiedzieć?  Jego caly misterny plan w pizdu. Chciał ośmieszyć dywizję krasnali, a tu zonk :waldeklaugh:

 4. A co miał Łysy powiedzieć?  Jego caly misterny plan w pizdu. Chciał ośmieszyć dywizję krasnali, a tu zonk :waldeklaugh:

  Albo powiedział tak, jak było :roberteyeblinking:

 5. Niech łysy sie jebnie w ten łysy czajnik. Pakowali hajs w TJ'a i boli go teraz dupa, ze został wyjasniony.

  Dobrze przerwanie, Cejudo mistrz :razz:ray:

 6. Dobre przerwanie, TJ miałby prawo się wkurwić po pierwszej akcji ale nie po drugiej w której już nie ogarniał.

 7. TJ nie został znokautowany więc przerwanie za szybko…tym bardziej że sedzia jeszcze wcześniej przymierzał się do skończenia.

 8. Dobre przerwanie, TJ miałby prawo się wkurwić po pierwszej akcji ale nie po drugiej w której już nie ogarniał.

  Był podłączony, instynktownie szedł w nogi czyli inteligentna obrona. Przerwanie z dupy.

 9. Tj się jeszcze ruszał. Mogli go zostawić aż do odpłynięcia, gdzieś tak po sześdziesiątym czystym strzale na twarz. Mistrz ma honor, zdrowie to drugorzędna sprawa.

 10. Był podłączony, instynktownie szedł w nogi czyli inteligentna obrona. Przerwanie z dupy.

  Mógł puścić to dalej no ale wolał przerwać 😀 trzeba czekać na rewanż

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.