Po błyskawicznej wygranej z innym mistrzem UFC, TJ Dillashawem, Henry Cejudo spotkał sie z mediami w Australii, aby porozmawiać o swojej przyszłości w oktagonie. Według posiadacza tytułu mistrzowskiego kategorii muszej prezydent organizacji chce jego rewanżu z Dillashawem.

Witamy w UFC, witamy w MMA. Nie wiem co mam Wam powiedzieć. Naprawdę nie wiem. Nie dostaję odpowiedzi od White’a. Nie mówią mi nic na ten temat. Jestem mistrzem. Powinienem mieć informację na temat przyszłości tej dywizji, powinni okazać mi szacunek. Nie jestem jednak pewien co się stanie.

Wiem tylko jedno – chcą zrobić mój rewanż z TJ’em. Dana White chce takiego pojedynku, TJ o to nawołuje, my też tego chcemy. Wygląda na to, że zorganizują naszą drugą walkę. Prawdopodobnie w kategorii koguciej. Byłoby fajnie. Wiem, że mogę go pokonać w jego dywizji. Wiem co widziałem oglądając te 32 sekundy.

8 KOMENTARZE

 1. No chyba nie w kategorii 125lbs, bo tu rewanż nie ma żadnych podstaw. Jedynie TJ w obronie 135lbs, choć to też jest dość słabe po tym jak poległ z Henrym. Co z tego, że będą pare kg ciężsi, nie urosną ani wzwyż, ani ich kończyny. Ogólnie w ich walce powinny być oba pasy na szali od razu, bo obaj byli w limicie i 125 i 135lbs. Po prostu TJ łakomo poszedł w dół, pewnie zastanowiłby się dwa razy, gdyby ważył się też jego pas. Co innego, gdy ktoś walczy o pas dywizji wyższej, a tamtejszy mistrz nie dałby rady nigdy ważyć tyle co limit niższej wynosi.

 2. Ogólnie w ich walce powinny być oba pasy na szali od razu, bo obaj byli w limicie i 125 i 135lbs.

  Tak, byli też w limicie 145 i 265. :korwinlaugh:

 3. No chyba nie w kategorii 125lbs, bo tu rewanż nie ma żadnych podstaw. Jedynie TJ w obronie 135lbs, choć to też jest dość słabe po tym jak poległ z Henrym. Co z tego, że będą pare kg ciężsi, nie urosną ani wzwyż, ani ich kończyny. Ogólnie w ich walce powinny być oba pasy na szali od razu, bo obaj byli w limicie i 125 i 135lbs. Po prostu TJ łakomo poszedł w dół, pewnie zastanowiłby się dwa razy, gdyby ważył się też jego pas. Co innego, gdy ktoś walczy o pas dywizji wyższej, a tamtejszy mistrz nie dałby rady nigdy ważyć tyle co limit niższej wynosi.

  Fakt to nie byłoby głupie….ale chyba raczej nierealne.

  Tak, byli też w limicie 145 i 265. :korwinlaugh:

  Fakt jest, że byli w limicie 135, na moje oko Henry jest teraz linearnym mistrzem kategorii koguciej.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.