Zawodnik UFC Hector Lombard o dalszych losach Roberto Soldicia.

53 KOMENTARZE

 1. Były zawodnik UFC Hector Lombard o dalszych losach Roberto Soldicia.

  Soldic sprawił mi taką radość, że ja pierdole. Pięknie to zrobił. Pięknie

  Ahhhhhhh

 2. Jezusie chrystusie, chcialbym zobaczyc Lombarda w KSW jak wpierdala sie do klatki na koksie w 84 i demoluje kazdego : /

  A ja bym chciał widzieć jak kasuje go taki Bieńkowski

 3. Jezusie chrystusie, chcialbym zobaczyc Lombarda w KSW jak wpierdala sie do klatki na koksie w 84 i demoluje kazdego : /

  Jay Silva pewnie obsrany był grubo widząc Lombarda na KRS-1:awesome:

 4. A ja bym chciał widzieć jak kasuje go taki Bieńkowski

  To se kup Wiesław PlayStation, bo inaczej nie zobaczysz

 5. Smutno mi to mówić, ale spieprzaj z tąd chlopie puki czas.

  ERRATA, kutwa:

  Smutno mi to mówić, ale spieprzaj stąd chłopie póki czas.

  Za dużo halo 😆

 6. Kurde, mijałem wczoraj Hectora w Wola Park i go nie poznałem?!

  Jaka ze mnie pierdoła.

  Powiem, że już sam wygląd budzi przerażenie, ale za milion dolców wszedłbym z nim do klatki.

  P.S.

  Tylko, że ja za milion dolców mógłbym się zderzyć nawet z lokomotywą.:)

 7. Myślę że KSW nie będzie na siłę go zatrzymywać. Przecież trzeba zapewnić miejsce na karcie takim zawodnikom jak Szpilka, Zimnoch, Masternak czy Strachu.

 8. W UFC jest usada a w ksw jako mistrz zarobi póki co więcej.

  Więcej? Myślę że spokojnie dostał by teraz 20+20 w UFC myślisz że serio KSW da mu chociaż 15k$ za walke?

 9. Więcej? Myślę że spokojnie dostał by teraz 20+20 w UFC myślisz że serio KSW da mu chociaż 15k$ za walke?

  Myślę że spokojnie mu dadzą nawet 50$k o ile będzie dalej bronić pasa.

  Pomyśl, przyszedł gość i zniszczył ich mistrza, po czym poszedł do ufc.

  KSW będzie w dupie bo promuje Borysa od paru dobrych lat.

 10. @Cloud  @Szady Świetne tytuły na yt :applause:

  ZDEMOLOWANY.BORYS TRACI PAS MISTRZA KSW , na minaturce Borys a wywiad z Roberto …

  CO ZA DNO no ale jakk widać wszystkio zrobicie za kliknięcia .

 11. W wieku 22 lat chyba ładowanie się w UFC nie jest konieczne. Wydaję mi się, że najlepiej zawodnicy robią jak wjeżdżają do UFC na pełnej kurwie w swoim prime a nie meczą sie gdzieś po prelimsach bo za szybko tam przyszli.

 12. @Cloud  @Szady Świetne tytuły na yt :applause:

  ZDEMOLOWANY.BORYS TRACI PAS MISTRZA KSW , na minaturce Borys a wywiad z Roberto …

  CO ZA DNO no ale jakk widać wszystkio zrobicie za kliknięcia .

  To juz wyzszy etap wtajemniczenia – robienie z ludzi idiotów.

 13. W wieku 22 lat chyba ładowanie się w UFC nie jest konieczne. Wydaję mi się, że najlepiej zawodnicy robią jak wjeżdżają do UFC na pełnej kurwie w swoim prime a nie meczą sie gdzieś po prelimsach bo za szybko tam przyszli.

  Albo muszą być mega pewni swoich umiejętności, bo inaczej UFC brutalnie nawet właśnie na prelimsach ich weryfikuje. Pokonanie Borysa z całym szacunkiem do niego, nie dowodzi na jakim poziomie jest Roberto.

 14. Pokonanie Borysa z całym szacunkiem do niego, nie dowodzi na jakim poziomie jest Roberto.

  Dowodzi, bo to nie pierwsza wygrana w "takim" stylu zawodnika z Bałkanów. Poza tym, on nie tyle, co pokonał Borysa, tylko go zmasakrował. Miałem wrażenie, że Poznaniak do drugiej rundy wyszedł już złamany, a każda kolejna próba wejścia w nogi była bardziej rozpaczliwa od poprzedniej. Skoro pokonanie w takim stylu jednego z najlepszych półśredniej w Europie nie dowodzi na jakim jest się poziomie, to rozumiem, że powinien mu powyrywać kończyny i odgryźć krtań?

 15. Dowodzi, bo to nie pierwsza wygrana w "takim" stylu zawodnika z Bałkanów. Poza tym, on nie tyle, co pokonał Borysa, tylko go zmasakrował. Miałem wrażenie, że Poznaniak do drugiej rundy wyszedł już złamany, a każda kolejna próba wejścia w nogi była bardziej rozpaczliwa od poprzedniej. Skoro pokonanie w takim stylu jednego z najlepszych półśredniej w Europie nie dowodzi na jakim jest się poziomie, to rozumiem, że powinien mu powyrywać kończyny i odgryźć krtań?

  Nie uważam Borysa za jednego z najlepszych w Europie, co właśnie brutalnie zweryfikował Roberto. I to było brutalne, nie trzeba było nic odgryzać 😉 Widziałem Soldica dopiero drugi raz(raz w CW) i drugi raz niszczy, ale chyba za wcześnie na UFC. Mogę się mylić. Następna walka powinna być ponownie w CW lub KSW(ale to z kimś z zagranicy).

 16. KSW będzie w dupie bo promuje Borysa od paru dobrych lat.

  KSW w swej historii nie promowało nigdy nikogo poza Pudzianem i Mamedem, przy czym ten pierwszy nie wiem czy bardziej ich nie promował.

  Mam na myśli prawdziwą promocję, a nie to, że nie pominęli kogoś  w zwiastunie jak dzierżącego pas Erbsta,

 17. Mi się wydaje prawie pewne zestawienie to z tym typem z EFC, idealne wideo do promocji już mają. Plus walka dwóch zagranicznych mistrzów podnosi prestiż międzynarodowy :jjsmile:

 18. W wieku 22 lat chyba ładowanie się w UFC nie jest konieczne. Wydaję mi się, że najlepiej zawodnicy robią jak wjeżdżają do UFC na pełnej kurwie w swoim prime a nie meczą sie gdzieś po prelimsach bo za szybko tam przyszli.

  Chyba, że ktoś ma swój prime w wieku 19 lat jak Held, to wtedy co innego :fjedzia:

 19. Co kurwa? Lombard w marcu ma walkę w UFC…

  I dostanie znów łomot i pewnie wyleci. No chyba, że go będą trzymać, bo trzeba przyznać, daje komuś do filmików dobre akcje jak pada zabity.

 20. KSW w swej historii nie promowało nigdy nikogo poza Pudzianem i Mamedem, przy czym ten pierwszy nie wiem czy bardziej ich nie promował.

  Mam na myśli prawdziwą promocję, a nie to, że nie pominęli kogoś  w zwiastunie jak dzierżącego pas Erbsta,

  Tak ale teraz jest inaczej, Borys dominował od 2013 ? Został zniszczony więc z pewnością będą chcieli zachować Soldica. W rewanżu też nie widzę Borysa, chyba że wejdzie dobra szpryca.

 21. Nie uważam Borysa za jednego z najlepszych w Europie, co właśnie brutalnie zweryfikował Roberto. I to było brutalne, nie trzeba było nic odgryzać 😉 Widziałem Soldica dopiero drugi raz(raz w CW) i drugi raz niszczy, ale chyba za wcześnie na UFC. Mogę się mylić. Następna walka powinna być ponownie w CW lub KSW(ale to z kimś z zagranicy).

  Ale ja w żadnym wypadku nie pcham Robercika do UFC. Raz, że uważam, że w Europie (czy to KSW, czy CW) ma co robić, a dwa, że ma dopiero dwadzieścia dwa lata jeśli mnie pamięć nie myli. Ten rok, dwa, może spokojnie przewalczyć jeszcze poza UFC, zgarnąć kilka ciekawych nazwisk i dopiero pchać się do organizacji Łysego Łajta. W CW miała być walka w marcu/kwietniu, teraz w nią wątpię, bo KSW go pewnie uwiąże kontraktem, więc fajnie jakby następnym przystankiem był Du Plessis.

 22. W CW miała być walka w marcu/kwietniu, teraz w nią wątpię, bo KSW go pewnie uwiąże kontraktem, więc fajnie jakby następnym przystankiem był Du Plessis.

  Ło panie, ale to byłby szał jakby udało się zestawić Soldica z Du Plessisem na KSW:antonio:

 23. Ło panie, ale to byłby szał jakby udało się zestawić Soldica z Du Plessisem na KSW:antonio:

  Wbrew pozorom to chyba naturalne zestawienie. No bo kto? Rewanż z  Borysem będzie komiczny, bo Mańkowski nie istniał w tej walce. Zawada walczyć nie będzie, bo to kumple z klubu. Irokez po porażce? No way. Parke trochę wchodzi w grę, ale jest po wałku i wałku, czyli porażce i no contest, więc trochę krzywo. Pozostaje Du Plessis, podwaliny pod walkę już są. No chyba, że Soldić jakimś dziwnym trafem ten pas straci. :jjsmile:

 24. Soldic zostanie w ksw, zaproponują mu na pewno dobry hajs a druga sprawa że jak już wyrobi sobie tutaj markę to może wtedy lecieć na podbój ufc.

 25. Ło panie, ale to byłby szał jakby udało się zestawić Soldica z Du Plessisem na KSW:antonio:

  Moze i dobre zestawienie ze wzgl.  sportowych ale z komercyjnych juz slabe w h..  No bo kto z janusz zna soldica i jakiegos duplesisa?

 26. Na pewno KSW da mu więcej. Do UFC by poszedł jako praktycznie anonim i by dostał podstawową wypłatę.

  KSW da mu więcej niż gwarantowane 12.5 tys dolarów?

 27. KSW da mu więcej niż gwarantowane 12.5 tys dolarów?

  A nie 10k? Myślę, że jako mistrzowi i to takiemu, który może długo rządzić mogą dać więcej. Chyba, że standardowo będę mieli wbite w obcokrajowca mistrza.

  Poza tym oni chociaż mieliby swoje Porsche sprzedać i dać mu te pieniądze to by to zrobili byle tylko nie przeszedł z KSW do UFC. Przecież nie może się okazać, że UFC jednak nie jest w dupie 😀

 28. A nie 10k? Myślę, że jako mistrzowi i to takiemu, który może długo rządzić mogą dać więcej. Chyba, że standardowo będę mieli wbite w obcokrajowca mistrza.

  Liczę z reebokiem, bo te pieniądze też są zagwarantowane. Chuja mu dadzą. Jksw

 29. Moze i dobre zestawienie ze wzgl.  sportowych ale z komercyjnych juz slabe w h..  No bo kto z janusz zna soldica i jakiegos duplesisa?

  Ale KSW nie robi od jakiegoś czasu problemów z walkami typu zagranica vs. zagranica. Jasne, że to ME by nie był, ale jeśli chcą iść w górę jako organizacja zrzeszająca naprawdę dobrych zawodników to muszą ich zestawiać nie tylko z Polakami. W dodatku Solidić pokonał "legendę sportów walki w Polsce"(a przynajmniej tak można to promować). Na Łódź dać kogoś innego dla Boryska, zrobić walkę Dricus – Roberto i jeśli Mańkowski wygra swoją to walczy ze zwycięzcą tamtej walki o pas na grubym evencie na jesień.

 30. Na pewno KSW da mu więcej. Do UFC by poszedł jako praktycznie anonim i by dostał podstawową wypłatę.

  Nie pójdzie jako anonim. Jest wyrzezbiony i ma Lombarda w narożniku, tyle wystarczy żeby zarobić

 31. Nie pójdzie jako anonim. Jest wyrzezbiony i ma Lombarda w narożniku, tyle wystarczy żeby zarobić

  Co do pierwszego to USADA co do drugiego to jakoś nie wierzę w moc Lombarda 😀

 32. Soldić pokonał jak narazie tylko najsłabszego w karierze Borysa a Wy mu już wróżycie ogromne kontrakty i dominację w UFC ? Serio ? :DC:

 33. Soldić pokonał jak narazie tylko najsłabszego w karierze Borysa a Wy mu już wróżycie ogromne kontrakty i dominację w UFC ? Serio ? :DC:

  Dokładnie. Jakby jeszcze Dragon Ball byłby nie wiadomo kim

 34. Soldić pokonał jak narazie tylko najsłabszego w karierze Borysa a Wy mu już wróżycie ogromne kontrakty i dominację w UFC ? Serio ? :DC:

  Dominacji to nie, ale całkiem możliwe że radziłby sobie podobnie jak jego dobry ziomek –  Bektic

 35. Wiecie co się stanie jak Soldić pójdzie do UFC? Nic. KSW powie, że Soldić ich oszukał i zamknie temat. Potem tylko walka o zwakowany pas.

  Coś jak Orłoś, który przestał prowadzić teleexpress. praktycznie nie miało to żadnego znaczenia.

 36. Tak jak padlo w podcascie lowa, niewierze ze Martiny i Kawule nie zabezpieczyli kontraktu na wszelkie mozliwosci. Na taka jak zdobycie pasa tez. Teraz wieksza kasa dla Soldicia zalezy tylko od ich widzimisie. To juz nie te czasu zeby lapac kogos na jedna walke i byc w tej przyslowiowej dupie, bo wygral a przeciez mial przegrac.

  A jesli pospisali taki kontrakt, ze rzeczywiscie Soldic bedzie mogl rozdawac karty to sie bardzo zdziwie.

 37. Z reguły KSW podpisuje pierwszy kontrakt na 3 walki. Przykład Różala pokazuje, że mimo, że zdobędziesz pas to gdy kończy Ci się kontrakt, nie jesteś zobowiązany do jego obrony, a kontrakt nie przedłuża Ci się automatycznie o np. jedną walkę.

  Czyli Soldić prawdopdobnie ma kontrakt jeszcze na 2 walki. Wróżę rewanż z Borysem i jeszcze jedną walkę w przyszłym roku. Potem Soldić jest wolny. UFC zaproponuje mu pewnie pierwszy kontakt za 30-50KUSD. Propozycja KSW pewnie będzie trochę lepsza. Dlatego wszystko będzie zależeć od ambicji Soldića. Myślę, że większe znaczenie będzie miało dla Soldića to, że w UFC będzie w stanie stoczyć więcej niż 2 walki w roku.

  Wychodzi na to że Slodić nie wpisuje się w strategię KSW z uwagi na ilość pojedynków, które może mu zaproponować. Rozwiązaniem może być kolejny kontrakt, który pozwoli mu walczyć w KSW i ACB (coś jak teraz robi Mamed). Wtedy hajs się może zgadzać i poziom rywalizacji na tym etapie będzie dla niego zadowalający.

  Nie chcę źle pisać o KSW, bo możemy im zawdzięczać dużo więcej niż innym organizacjom, ale strategia i forma jaką przybrali nie jest mobilizująca dla zawodników z TOP. Może za 5 lat tak, gdy zaczną działać w całej Europie, czego im życzę. Dzisiaj możemy rozmawiać bardziej o show niż o challange. Dodatkowo sposób bycia w social media by KSW bardziej odstrasza niż zachęca do śledzenia ich działań. Podsumowanie pokazało, że może finansowo spółka odnosi sukcesy, ale poziom sportowy to stagnacja.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.