Największa organizacja zrzeszająca zawodników, którzy walczą na gołe pięści, zorganizuje kolejne wydarzenie już 11 września. Na galę zostały ogłoszone dwa główne starcia — Thiago Alves vs Phil Baroni — Hector Lombard vs Kendall Grove.

Thiago Alves, który zakończył jakiś czas temu współpracę z UFC, ostatnią walkę dla tej organizacji stoczył 7 grudnia ubiegłego roku, przegrywając w pierwszej rundzie przez poddanie z Timem Meansem (MMA 29-11-1, 1NC). Teraz Brazylijczyk zadebiutuje w Bare Knuckle FC.

Phil Baroni, zanim zdecydował się na walki na gołe pięści, walczył w UFC, Dream, ONE Fighting Championship, PFC i Strikeforce. Swój pierwszy pojedynek Bare przegrał z Chrisem Lebenem.

Hector Lombard udanie rozpoczął swoją przygodę w organizacji Bare Knuckle Fighting Championship. Na gali w Fort Lauderdale pokonał on Davida Mundella jednogłośną decyzją. Kubańczyk w pojedynkach bez rękawic najprawdopodobniej znalazł drugą młodość, w ostatnim boju znacznie zmienił taktykę oraz wyglądał lepiej kondycyjnie, niż za kariery w MMA.

Bardzo dobrze znany polskim fanom — Kendall Grove ma już doświadczenie w tego typu walkach. Występował na BKFC 2 oraz 3, raz wygrał i raz przegrał. Amerykanin w 2018 roku został zwolniony z organizacji Bellator MMA.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.