Zaatakowanie organizacji UFC w mediach społecznościowych przez Hectora Lombarda poskutkowało. Zawodnik narzekał na brak zaplanowanej walki. Jak dzisiaj ogłoszono, Kubańczyk zmierzy się z CB Dollowayem na UFC 222 w Las Vegas.

Lombard (34-8-1, 2 NC) po wielu sukcesach w innych federacjach był jednym z najbardziej wyczekiwanych transferów do UFC. 39-letni zawodnik już w debiucie dla federacji nie poradził sobie z Timem Boetschem. Hector przegrał swoje 4 ostatnie walki, w tym aż 3 razy rywale kończyli walkę przed czasem.

Dolloway (16-8 MMA) w ostatnim pojedynku przerwał złą serię wygrywając z Edem Hermanem. Amerykanin występuje w UFC od 2008 roku. W tym czasie mierzył się on z takimi rywalami jak Lyoto Machida czy Michael Bisping.

UFC 222 odbędzie się 3 marca 2018 roku.

 

14 KOMENTARZE

 1. Widzialem juz wczoraj u konkurencji to starcie:bayan:oby do przodu i by sie przydalo jakies KO Lombarda w koncu:bomb: lamusy dupa cicho!

 2. Widzialem juz wczoraj u konkurencji to starcie:bayan:oby do przodu i by sie przydalo jakies KO Lombarda w koncu:bomb: lamusy dupa cicho!

  Mam nadzieję, lecz to  już niestety koniec zabójcy z Bellatora. 40 lat ma i może jakiegoś ultra ogóra jeszcze by ustrzelił, ale baj baj Hektorku:razz:łacz::jon:

 3. starcie jest w sredniej ? CB przeciez przeszedl do polciezkiej

  Na 1 walke tylko.

  To nie jest ostatnia walka Hektor na kontrakcie ?

  Tak ostatnia. Nawet jak wygra to nie wiem czy zalezy mu jeszcze na zostaniu w UFC. Wiadomo ze gdzie indziej bedzie mogl zajebac znowu dobry cykl bez zadnych obaw wpadki…

 4. Na 1 walke tylko.

  Tak ostatnia. Nawet jak wygra to nie wiem czy zalezy mu jeszcze na zostaniu w UFC. Wiadomo ze gdzie indziej bedzie mogl zajebac znowu dobry cykl bez zadnych obaw wpadki…

  ufc go zniszczylo 🙁  razem z usada

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.