Mimo ogromnych zawirowań na japońskim rynku sportów walki i kłopotów finansowych organizacja Dream zamierza kontynuować tradycję gal MMA odbywających się w sylwestra. Na tegoroczne wydarzenie nazwane Dream Genki Desuka ogłoszone już pierwsze pojedynki.

W starciu o tytuł Dream w wadze piórkowej Hiroyuki Takaya (MMA 16-9-1, 16 w rankingu MMARocks) w swojej drugiej obronie pasa zmierzy się z byłym mistrzem Shooto Takeshim Inoue (MMA 21-5, 25 w rankingu MMARocks). Organizacja ukoronuje też swojego mistrza w kategorii niżej w dwóch ostatnich rundach Grand Prix w tej wadze. W półfinałach były mistrz Dream Bibiano Fernandes (MMA 9-3, 8 w rankingu MMARocks) sprawdzi rodaka Rodolfo Marquesa (MMA 14-1, 15 w rankingu MMARocks), a znany z WEC Antonio Banuelos (MMA 19-7) skrzyżuje rękawice z japońskim specjalistą od dźwigni na nogi Masakazu Imanarim (MMA 24-9-2, 20 w rankingu MMARocks).

W dwóch wewnętrznych japońskich pojedynkach, toczący swoją drugą walkę w kategorii piórkowej Tatsuya Kawajiri (MMA 15-5, 8 w rankingu MMARocks) spotka się w ringu z Kazuyukim Miyatą (MMA 11-8, 22 w rankingu MMARocks), a w pojedynku weteranów Hayato Sakurai (MMA 35-12-2) zmierzy się z Ryo Chonanem (MMA 20-12).

Rozpiska Dream Genki Desuka.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.