Parę dni temu amerykański miliarder Mark Cuban poinformował lud w Ameryce że ma plan podboju rynku MMA w USA. Ogólnie chce wydać kupę kasy i zabawić się w Romana Abramowicz. Główny cel to zatrudnienie Fedora i nawiązanie kontaktów z grupą promotorów którzy będą dostarczyć konkretnych zawodników na gale Cubana (Pisaliśmy o tym TUTAJ). Pierwszym krokiem Marka było zatrudnienie przewodnika po świecie MMA Guya Mezgera. Oto co weteran PRIDE i były mistrz UFC  powiedział o całej akcji :

Mezger :„Jest spora grupa talentów która tylko czeka aby dać im szanse, HDNet (sieć TV Cubana) chce dać im tą możliwość. Mark nie tylko jest fanem MMA ale również docenia wartość rynkową MMA. Jego HDNet Fight Night jest jednym z najpopularniejszych programów w jego sieci. Będziemy produkować świetne gale oraz będziemy pomagać innym promotorom w produkcji gal aby fani mogli zobaczyć też innych fighterów. To jest sytuacja kiedy i my i fani zyskujemy na tym. Nie mamy zamiaru zabierać nic UFC. Oni bardzo ciężko pracowali aby być w miejscu w którym są dzisiaj. Nie widze przeszkód aby na rynku działały dwie lub trzy duże organizacje”

 

Do obowiązków Mezgera będzie należeć ustawianie rozpisek oraz znajdowanie i zatrudnianie nowych zawodników. Mezger dodał również że mimo tego że mają zamiar zatrudnić parę znanych zawodników  to będą pracowali też nad tym aby wypromować swoje własne gwiazdy.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.