Darren Till chciałby w następnej walce zmierzyć się z byłym pretendentem do pasa mistrzowskiego, Stephenem Thompsonem. Thompson jednak nie jest zbyt chętny na taką konfrontację. Swoją szansę na walkę z Tillem ujrzał więc Gunnar Nelson, który na Twitterze oznajmił Darrenowi, że jest na niego gotowy.

Podczas audycji TheMMAHour Nelson rozwinął dlaczego chce zmierzyć się z młodym Anglikiem:

Całkiem niedawno miałem z Tillem wymianę zdań na Twitterze. Myślałem, że to sprawi, że walka się odbędzie, ale UFC jeszcze nie zadecydowało. Wygląda na to, że Darren teraz każdego wzywa do walki, a ja powiedziałem, że jestem gotowy. Nic się jednak do tej pory nie stało. Byłoby świetnie gdyby nasz bój się odbył. On żali się, że nie dostaje żadnych propozycji walk, a do tego jest bardzo dobrym zawodnikiem.

Gdy przyszło do wyliczania atutów potencjalnego przeciwnika, Nelson pochwalił stójkę Tilla:

Naturalnie stójka jest jego najmocniejszą bronią. Dobrze czuje swój zasięg i doskonale radzi sobie z używaniem lewych prostych. Dodatkowo świetnie kopie i jest wielki. Umiejętnie wykorzystuje stworzony przez siebie dystans, używa gabarytów do tego. Ale tak, jestem gotowy na to starcie, jeśli i on jest gotów.

Choć UFC nie zabrało głosu w tej sprawie, to Gunnar wierzy, że jego lakoniczna wymiana zdań z Darrenem, zapewni mu walkę z nim:

Nikt jeszcze niczego nie potwierdził, ale po wymianie zdań na Twitterze wierzyłem, że walka się odbędzie. Naprawdę myślałem, że tak się stanie. Myślałem, że tak to przecież teraz działa. Nigdy wcześniej nie wymieniałem się wiadomościami z innym zawodnikiem w ten sposób – nie żebym go bezpośrednio wyzywał do boju, ale obaj napisaliśmy, że jesteśmy gotowi do walki.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. Niech Gunnar zadzwoni do swojego rudego ziomala żeby ten załatwił mu u wujka Dany walkę i będzie po kłopocie :p

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.