GSW Międzychód

Organizatorzy Gali Sportów Walki w Międzychodzie zaczynają powoli ujawniać zestawienia, które umilą wieczór kibicom zgromadzonym w Hali Widowiskowo-Sportowej 15 października. W formule MMA i kategorii wagowej do 84 kg, Filip Tomczak z MMA Devil Poznań zmierzy się z Patrykiem Molką, reprezentantem MMA Rawicz.

Tomczak ma na swoim koncie trzy zawodowe zwycięstwa i zero porażek. Ostatni pojedynek stoczył w kwietniu, na gali Extreme Fight Night w Niemczech.

Na GSW w Międzychodzie swoje umiejętności zaprezentują również Piotr Wawrzyniak i Jędrzej Maćkowiak, znani z występów na KSW. Gościem specjalnym 15 października będzie mistrz wagi lekkiej federacji, Mateusz Gamrot. 

3 KOMENTARZE

  1. Organizatorzy Gali Sportów Walki w Międzychodzie zaczynają powoli ujawniać zestawienia, które umilą wieczór kibicom zgromadzonym w Hali Widowiskowo-Sportowej 15 października. W formule MMA i kategorii wagowej do 84 kg, Filip Tomczak z MMA Devil Poznań zmierzy się z Patrykiem Molką, reprezentantem MMA Rawicz.

    Tomczak ma na swoim koncie trzy zawodowe zwycięstwa i zero porażek. Ostatni pojedynek stoczył w kwietniu, na gali Extreme Fight Night w Niemczech.

    Na GSW w Międzychodzie swoje umiejętności zaprezentują również Piotr Wawrzyniak i Jędrzej Maćkowiak, znani z występów na KSW. Gościem specjalnym 15 października będzie mistrz wagi lekkiej federacji, Mateusz Gamrot.

    Molka ma rekord 2-2 lub 2-3  ale bardzo dobre warunki fizyczne jak na ta wage.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.