kowalewicz arena

Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się walka wieczoru na 6 gali GSW w Międzychodzie. Zmierzą się w niej utalentowani zawodnicy wagi półśredniej: Jakub Kowalewicz z Bartłomiejem Kurczewskim.

Jakub Kowalewicz (MMA 6-2, 11. w rankingu PL) powróci do klatki po porażce z Olegiem Bagovem na Absolute Championship Berkut 19. Polak zgodził się na pojedynek niedługo przed galą i niestety nie sprostał wyzwaniu. Wcześniej warszawianin zaliczył imponująca serię trzech wygranych z Łukaszem Rajewskim, Kamilem Gniadkiem i Łukaszem Kuligiem.

Bartlomiej Kurczewski (MMA 8-5) na gali GSW będzie starał się przerwać pasmo dwóch porażek z rzędu.  Zawodnik Gracie Barra Łódź na galach PLMMA przegrywał z Adam Golonkiewiczem (PLMMA 48) oraz Marianem Ziółkowskim (PLMMA 47). Rok 2014 był dużo lepszy dla Łodzianina. Ofiarami „Kury” padli odpowiednio Kerim Abzaiłow (MTC – Fight Night 5) i Ales Jezisek (KOMMA 1).

Szósta Gala Sportów Walki w Międzychodzie odbędzie się 17 października.

11 KOMENTARZE

  1. a Kowalewicz nie ma kontraktu na pewno wyłączność z KSW?

    Skoro walczy poza KSW, to raczej nie ma. Logiczne, prawda? 😉

  2. Starcie świetne . Kuba w jednym wywiadzie mówił ze nie moze walczyć po za KSW ale tylko za granicą .

    Ciekawe co sie stanie jak by przegrał .

  3. KSW się zgodziło, ze względu na nieobecność Kuby w Londynie. A tak na marginesie to Kuba moim zdaniem ogarnie to starcie 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.