Grzegorz_siwy
(fot. Jim Page/Sherdog.com)

Informacja prasowa:

Mamy przyjemność poinformować, że 6 sierpnia w walce wieczoru gali Spartan Fight 4 zobaczymy starcie Roberta Bryczka z Grzegorzem Siwym. Siwy to zawodnik z Tarnowa mający fenomenalny rekord 8-0. Karierę w zawodowym MMA rozpoczął w 2008 roku kiedy to stoczył cztery zawodowe pojedynki, wszystkie wygrywając w pierwszej rundzie. Kolejne trzy lata to jednak już tylko trzy zawodowe walki, po których „Fizol” miał kilka lat przerwy. Do oktagonu wrócił w maju tego roku pokonując przez TKO w 3 rundzie Arkadiusza Jędraczkę. Teraz przed nim chyba największe wyzwanie w dotychczasowej karierze, gdyż Robert Bryczek, to czołowy zawodnik polskiej kategorii średniej. O stylu walki Siwego wiele mówi jego pseudonim „Fizol”, to zawodnik bazujący na swojej dużej sile fizycznej, często zasypujący swoich rywali gradem potężnych ciosów.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

  1. Ciekawe zestawienie, Bryczek pewnie będzie szukał parteru, ale może nie zdążyć, bo jak Siwy go trafi na poczatku walki to może być szybkie KO

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.