Dziś o 13:30 zostały wylosowane pary turniejowe na GROMDA 3. Wydarzenie odbędzie się już 11 grudnia. Transmisja z wydarzenia dostępna będzie w systemie PPV.

Uczestnicy turnieju GROMDA 3:

Vasyl „VASYL” Halych vs Dawid „STOLARA” Stolarski

  • „VASYL”Reprezentant klubu Shark Top Team udanie zaprezentował się podczas pierwszego turnieju GROMDA. Mocniejszy, zdeterminowany i gotowy na krwawe starcia. Oto pierwszy uczestnik 2 turnieju GROMDA.
  • „STOLARA”Zawsze gotowy na solidne mordobicie. Nieważne gdzie i jak duży jest przeciwnik. Jego marzeniem była walka na gołe pięści w ringu. Czas je spełnić na gali Gromda.

Mateusz „NIEDŹWIEDŹ” Kopeć vs Paweł „HOSE” Strykowski

  • „NIEDŹWIEDŹ”Waleczny chachar, posiadający mocną fangę. Bitny i dający zawsze efektowne starcia. Kickbokserki fachman zrzeszony w klubie Jenel Fight Club. Twardy, charakterny i gotowy na turniej GROMDA.
  • „HOSE”Wyszkolony i zdyscyplinowany kickboxer z unikalnym stylem walki. Bitny i kreatywny puncher bazujący na celności zadawanych ciosów. Gotowy na elitarny turniej GROMDA i jego ulicznych wojowników.

Daniel „KASTET” Nowicki vs Karol „ZIÓŁEK” Żołowski

  • „KASTET”Chojrak, który idzie twardo po swoje wdając się ostrą wymianę. Do ostatniego tchu, nie patrząc na ból. Wojownik klubu Academia Gorila Olsztyn gotowy na turniej Gromda.
  • „ZIÓŁEK”Fighter MMA, który wszystkie swoje walki wygrywał przez nokaut w pierwszej rundzie. Wojownik Berserker’s MMA Team Suwałki. Twardy, zdyscyplinowany gotowy na turniej Gromda.

Kacper „RAIDEN” Olszewski vs Denis „BAD BOY” Załęcki

  • „RAIDEN”Były reprezentant polski. Inteligentny, taktyczny i dynamiczny pięściarz. Skracający dystans szukający nokautującego uderzenia. Uczestnik szlachetnego projektu cancer FIGHTERS. Wrocławski bijok gotowy na turniej Gromda.
  • „BAD BOY”Bez kalkulacji, na żywioł i po nokaut. Bohater mocnej bitki podczas ostatniej gali. Wraca, naładowany wojowniczą energią jako ostatni uczestnik turnieju GROMDA.

Extra Walki GROMDA 3:

  • Tomasz „ZADYMA” Gromadzki vs Rafał „ŁAZAR” ŁazarekSzykuje się najbrutalniejsza i najbardziej krwawa ringową wojna w historii walk na gołe pięści!
  • Norbert „LODÓWA” Rozenbajgier vs Piotr „CAPO” PółchłopekTutaj nie będzie taktyki. Mocne bomby i ostra akcja od pierwszej sekundy. Szykujcie się na brutalny nokaut.

Gala GROMDA 3 PPV dostępne jedynie przez Internet pod tym .

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.