gromda wyniki tyson

Krystian „Tyson” Kuźma triumfatorem pierwszego turnieju bokserskiego na gołe pięści w Polsce! Kuźma pokonał Michała „Kickboxera” Bławdziewicza przez TKO w trzeciej rundzie finału na gali GROMDA.

Na początku pojedynku „Tyson” kilkukrotnie wyprowadził zamaszysty cios sierpowy w kierunku rywala, ale jego pierwsze ataki nie dochodziły do szczęki „Kickboxera”. Bławdziewicz walczył z plecami blisko lin i wyczekiwał na okazję do skontrowania agresywnego Kuźmy. Michał przyjmował kolejne uderzenia „Tysona” na swoje barki. Pierwsza runda dobiegła końca.

Krystian „Tyson” Kuźma po raz pierwszy dzisiejszego wieczoru wyszedł do drugiej odsłony. „Tyson” nieustannie wywierał presję i starał się zamykać przeciwnika w narożniku. „Kickboxer” był nastawiony na walkę z kontry i spokojnie wyczekiwał na odpowiedni moment do ataku. Bławdziewicz dobrze blokował uderzenia „Tysona”, który podkręcił tempo, ale nie był w stanie wyrządzić większej krzywdy „Kickboxerowi”. Po drugiej rundzie Kuźma schodził do narożnika z głębokim rozcięciem i opuchlizną na twarzy.

„Tyson” nie zmieniał nastawienia, od pierwszych sekund trzeciej odsłony ruszył agresywnie do przodu i zepchnął Michała do defensywy. Krystian poszedł na całość i serią szalonych ciosów posłał „Kickboxera” na deski! Bławdziewicz nie był w stanie kontynuować walki i „Tyson” zwyciężył przez TKO w trzeciej rundzie finałowego starcia.

„Tyson” odniósł trzy zwycięstwa na dzisiejszej gali GROMDA i wygrał pierwszy 8-osobowy turniej na gołe pięści. W ćwierćfinale szybko pokonał Piotra „Capo” Półchłopka, a w półfinale ciężko znokautował Łukasza „Brodacza” Załuskę. Tym samym Kuźma stanie przed szansą na wygranie 100 tysięcy złotych w wielkim finale na gali GROMDA 3.

Pełne wyniki gali GROMDA

15 KOMENTARZE

 1. Tyson efektowne walki, ale gadka śmieszna (może przez walki), plus za zachowanie po finale – jak prowadzący pieprzył głupoty to sobie poszedł. Za to Kickboxer zadziwił mnie gadką po porażce – jak jeszcze kiedyś zawalczy to będę kibicował.

 2. Tyson efektowne walki, ale gadka śmieszna (może przez walki), plus za zachowanie po finale – jak prowadzący pieprzył głupoty to sobie poszedł. Za to Kickboxer zadziwił mnie gadką po porażce – jak jeszcze kiedyś zawalczy to będę kibicował.

  Tyson chyba dzisiaj postawił na chemiczne wspomaganie

  :roberteyeblinking:

 3. ELANA TORUŃ wreszcie pokazała się z porządnej strony. GRATULACJE.

  Tak Elena Toruń się pokazała…:stevecarell::siara:

 4. Szkoda Michała, bo jedyne co mogl robic lewa ręka to bić plaskacze i odpychać.

  Mialem okazje ładnych pare lat temu sparować z nim na treningach w palestrze i nie dość, ze jest kocur w ringu to jeszcze jest mega sympatycznym gościem, ktory ma poukładane w głowie.

  Powodzenia i oby jak najwiecej walk i kontraktów! :beer:

 5. Co by nie mówić, nie chciałbym z żadnym z finalistów na solóweczkę:lol:

  Bławdziewicz ze sprawną lewą ręką pewnie by to wygrał, no ale ciężko żeby po 2 pojedynkach zawodnicy nie byli pouszkadzani. Widać było przewagę umiejętności i chłodną głowę, no ale Kuźma lekko nie bił i Wystarczyło mu prądu.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.