Poznaliśmy kolejnego uczestniku turnieju GROMDA. Będzie nim Vasyl Halych, którego organizatorzy zapowiadają w następujący sposób:

Reprezentant klubu Shark Top Team udanie zaprezentował się podczas pierwszego turnieju Gromda. Mocniejszy, zdeterminowany i gotowy na krwawe starcia. Oto pierwszy uczestnik 2 turnieju GROMDA.

Boks na gołe pięści powraca! GROMDA 3, czyli szykujcie się na ostrą jazdę na krawędzi! Zawodnicy ponownie spotkają się nie tylko bez rękawic, ale także w dużo mniejszym ringu o wymiarach 4 x 4 metra, a walki trwają do skutku. Nokaut bo innej opcji nie ma. Dwie dotychczasowe gale potwierdziły, że kibice wolą się emocjonować takimi rozstrzygnięciami niż często kontrowersyjnymi werdyktami znanymi z zawodowych ringów i klatek.

GROMDA: Walki na gołe pięści. Nie ma miękkiej gry.

6 KOMENTARZE

  1. Fajnie tylko, żeby jego przeciwnik był do 90 kg, a nie koń 110 kg.

    albo niech Wasyl wejdzie na dietę Zabora.  :rofl:

  2. Wasyl dobra morda. Świetnie się ruszał i widać było, że ma skilla, tylko gabaryty mocno mu utrudnią życie jeżeli znowu dostanie jakiegoś kolesia 20-30kg cięższego, który też będzie ogarniał.

    Ja gościa bardzo dobrze wspominam z pierwszej Gromdy i fajnie, że dali mu kolejną szansę.

  3. Zawsze mogli mu dać ksywę "Don Vasyl", ale się pewnie bali, że jak tak pojadą po bandzie, to nie uda im się później ściągnąć Kubiszyna na kolejną galę 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.