Dziś GROMDA ogłosiła dwóch ostatnich, zamykających extra fighty zawodników, którzy wezmę udział w czwartej gali walk na gołe pięści.

Transmisja gali tylko w systemie Pay-Per-View na www.gromda.tv.

Bartłomiej „KRUSZYNA” Bielas

Zawodnik ten ma stoczonych około 100 walk amatorskich. A lista jego sukcesów sportowych jest naprawdę długa. Trzy razy z rzędu zdobywał Mistrzostwo Polski WKA 2017/2018/2019. Na „pudle”, na trzecim schodku stanął też na Mistrzostwach Polski PZKB 2020. Wywalczył wicemistrzostwo Europy w 2017. „Kruszyna” rok później został też amatorskim mistrzem świata International WKA/WKFM, na zawodach w Carrarze we Włoszech. Teraz to solidne doświadczenie, chce przekuć w zwycięstwo na GROMDZIE.

Kamil „KOCUR” Kot

„Kocur” to twardy i hardy żołnierz zawodowy, który służy 1 Warszawskiej Brygadzie Pancernej. Choć ma mniejsze sukcesy od Bielasa, może poszczycić się zwycięstwem na bokserskim turnieju „Granda na pięści”. MMA za to trenuje od 6 lat. Kamil Kot wierzy w zwycięstwo na Gromdzie i nie może się doczekać aż w końcu zaprezentuje szerzej swoje umiejętności.

Skład extra fightów:
– Kacper „POLISH MACHINE” Miklasz 195cm 120kg
– Piotr „CAPO” Półchlopek
 185cm 104kg
– Łukasz „GOAT” Parobiec 190cm 115kg
– Daniel „HUNTER” Więcławski 
187cm 105kg
– Bartłomiej „KRUSZYNA” Bielas 210cm 140kg
– Kamil „KOCUR” Kot 187cm 95kg

Losowanie par turnieju oraz „Extra Fightów” odbędzie się w czwartek podczas ceremonii ważenia. Każdy z uczestników gali pozna swojego rywala w tym samym momencie.

28 KOMENTARZE

 1. 187 cm i 95 kg i w pancernej służy? A do czołgu się mieści? Przecież w czołgu to same sadzeniaki siedzą

 2. 187 cm i 95 kg i w pancernej służy? A do czołgu się mieści? Przecież w czołgu to same sadzeniaki siedzą

  Może w artylerii jest albo w zaopatrzeniu, sądząc po wadze to na zaopatrzenie bardziej pasuje:crazy:

 3. Boras swój chłop, przed każdą gromdą na bank jara grass i wtedy załącza mu się inwencja twórcza do wymyślania tych nieprawdopodobnych ksyw :jjsmile:

 4. Boras swój chłop, przed każdą gromdą na bank jara grass i wtedy załącza mu się inwencja twórcza do wymyślania tych nieprawdopodobnych ksyw :jjsmile:

  Borek to typowy wujek z wesela, wodzirej. Widać po nim i czuć, że woli polskie żyto w płynie, a nie jakieś indyjskie marihuanen.

 5. Borek to typowy wujek z wesela, wodzirej. Widać po nim i czuć, że woli polskie żyto w płynie, a nie jakieś indyjskie marihuanen.

  Boras upala się tylko sprawdzonymi, krajowymi produktami:

 6. Słuchajcie tam newsa nie czytałem, ale moja znajoma została ring girl Gromdy i mogę wam obiecać, że będzie na co popatrzeć podczas gali.

  Towarzyszu dawaj linka. Trzeba się zapoznać z obsadą tego wydarzenia 😀

 7. Bartłomiej "KRUSZYNA" Bielas 210cm 140kg

  Ale to musi być fajne pierdolnięcie jak taki dryblas zbierze na dziąsło i padnie mordą na ring. Aż mi się Struve przypomina

 8. Ale to musi być fajne pierdolnięcie jak taki dryblas zbierze na dziąsło i padnie mordą na ring. Aż mi się Struve przypomina

  W pierwszej Gromdzie Vasyl zbił tak jakiegoś Warhammera, który się po prostu poddał z bólu. Był to widok nietuzinkowy.

 9. Borek to typowy wujek z wesela, wodzirej. Widać po nim i czuć, że woli polskie żyto w płynie, a nie jakieś indyjskie marihuanen.

  Borek na wakacjach jara opium, a fajke przytrzymują mu tajskie lejdi boje.

 10. Słuchajcie tam newsa nie czytałem, ale moja znajoma została ring girl Gromdy i mogę wam obiecać, że będzie na co popatrzeć podczas gali.

  Dzięki za info, ale nie studiuję medycyny estetycznej.

  Nie chce mi się tej patologii oglądać

  Jeszcze żeby było tam co oglądać. Każdy jeden po drugim wchodzi do gry, a po trzech minutach animacja im zwalnia do pięciu klatek na sekundę.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.