Dziś GROMDA ogłosiła dwóch ostatnich, zamykających extra fighty zawodników, którzy wezmę udział w czwartej gali walk na gołe pięści.

Transmisja gali tylko w systemie Pay-Per-View na .

Bartłomiej „KRUSZYNA” Bielas

Zawodnik ten ma stoczonych około 100 walk amatorskich. A lista jego sukcesów sportowych jest naprawdę długa. Trzy razy z rzędu zdobywał Mistrzostwo Polski WKA 2017/2018/2019. Na „pudle”, na trzecim schodku stanął też na Mistrzostwach Polski PZKB 2020. Wywalczył wicemistrzostwo Europy w 2017. „Kruszyna” rok później został też amatorskim mistrzem świata International WKA/WKFM, na zawodach w Carrarze we Włoszech. Teraz to solidne doświadczenie, chce przekuć w zwycięstwo na GROMDZIE.

Kamil „KOCUR” Kot

„Kocur” to twardy i hardy żołnierz zawodowy, który służy 1 Warszawskiej Brygadzie Pancernej. Choć ma mniejsze sukcesy od Bielasa, może poszczycić się zwycięstwem na bokserskim turnieju „Granda na pięści”. MMA za to trenuje od 6 lat. Kamil Kot wierzy w zwycięstwo na Gromdzie i nie może się doczekać aż w końcu zaprezentuje szerzej swoje umiejętności.

Skład extra fightów:
– Kacper „POLISH MACHINE” Miklasz 195cm 120kg
– Piotr „CAPO” Półchlopek
 185cm 104kg
– Łukasz „GOAT” Parobiec 190cm 115kg
– Daniel „HUNTER” Więcławski 
187cm 105kg
– Bartłomiej „KRUSZYNA” Bielas 210cm 140kg
– Kamil „KOCUR” Kot 187cm 95kg

Losowanie par turnieju oraz „Extra Fightów” odbędzie się w czwartek podczas ceremonii ważenia. Każdy z uczestników gali pozna swojego rywala w tym samym momencie.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.