Zwykły chłopak z marzeniami. Twardy łeb i bomba w łapie. Walczący przez całe swoje życie. ŁAZAR wchodzi do gry!

Gorąca krew, agresja i uliczny styl. To znaki rozpoznawcze punchera z Gdańska. Podczas pierwszej gali efektownie rozbił i znokautował Górala. Na gali GROMDA 2 zawalczy w turnieju o 100 tysięcy złotych.

GROMDA 2 – PPV – www.GROMDA.tvKrwawy piątek już 28 sierpnia.Zwykły chłop z ambicjami. Twardy łeb i bomba w łapie….

Opublikowany przez  

Rafał „ŁAZAR” Łazarek na co dzień pracuje jako ochroniarz w klubach nocnych oraz barach na terenie Trójmiasta. Resztę dnia poświęca na treningi i szlifowanie swoich umiejętności w walce. Pasjonat sztuk walki z krwi i kości. Nie boi się wyzwań, a udział w turnieju traktuje jako pokazanie światu co potrafi. Ja sam podkreśla „Nie mam nic do stracenia, więc dam z siebie wszystko”.

Podczas GROMDY kibice doskonale wiedzą, kto wygrywa poszczególne walki – pojedynki trwają na dystansie czterech dwuminutowych rund, a ostatnia piąta odsłona jest nielimitowana czasowo. Zasada jest prosta – wygrywa ten, który znokautuje przeciwnika lub doprowadzi do jego poddania.

GROMDA 2 z drugą edycją wyjątkowego turnieju walk na gołe pięści już 28 sierpnia. Transmisja w systemie Pay-Per-View na za jedyne 19,99 zł. Uwaga! Ostrzegamy, że cena zawiera gwarancję efektownych rozstrzygnięć!

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.