Oficjalne LOSOWANIE i ceremonia WAŻENIA przed galą GROMDA 2. Czwartek o 18:30.

Już w czwartek o 18:30 odbędzie się losowanie walk turniejowych z pośród 8 zaprezentowanych uczestników. Oprócz tego zostaną także ogłoszone pary super fightów. Transmisja na żywo o 18:30 na kanale oraz na

Brutalne walki na gołe pięści powracają! Już w piątek 28 sierpnia fani sportów walki będą mogli się emocjonować drugą edycją wyjątkowego turnieju, który wyłoni rywala dla Krystiana „TYSONA” Kuźmy. Kto wygra? Bukmacherzy mają swojego faworyta… Transmisja tylko w systemie Pay-Per-View na za jedyne 19,99 zł!

Pierwsza odsłona GROMDY była wielką niewiadomą. W czerwcu cały świat sportu dopiero stawał na nogi po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, jednak Mateusz Borek (MB Promotions) i Mariusz Grabowski (Tymex Boxing Promotion) postawili wszystko na jedną kartę. Gala została zorganizowana bez kibiców w jedynej w swoim rodzaju ulicznej otoczce przypominającej „Sin City”.

Jak oglądać galę GROMDA 2 : Walki, data oraz zawodnicy – pełna karta walk

Zgodnie z zapowiedziami w niewielkim ringu o wymiarach 4 x 4 metra nie było miękkiej gry. Krew lała się strumieniami, kości pękały, a efektownych nokautów nie brakowało. Tym razem sędziowie również nie będą potrzebni – jeśli cztery dwuminutowe rundy nie dostarczą rozstrzygnięcia, to zawodnicy zmierzą się w piątym starciu, które będzie nielimitowane czasowo. Nokaut lub poddanie – innej opcji nie ma.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.