Informacja od organizatora

Betonowe łapy i twarda bania. HULK wchodzi do gry. Nie idąc na skróty szuka swojej drogi wojownika. Na co dzień spokojny i opanowany. W ringu gniewny, zamienia się w prawdziwą bestię. Jego plan na turniej GROMDA jest prosty – wycelować i posłać rywala na matę.

Piotr „HULK” Bączyk to łódzki wojownik, który robi co może żeby trenować gdzie się da by przysłowiowo nie zwariować. Trener personalny, magazynier oraz pracownik na budowie. Turniej GROMDA to jego szansa żeby zmienić swoje życie.

Federacja GROMDA jak do tej pory potwierdziła udział następujących pięściarzy:
– Tomasz „ZADYMA” Gromadzki 172cm 85kg
– Damian „ACHILLES” Kowalczyk 194cm 110kg
– Kacper „POLISH MACHINE” Miklasz 195cm 120kg
– Paweł „BYKU” Strzelczyk 196cm 108kg
– Piotr „HULK” Bączyk 190cm 100kg

Ciekawe jak poradzi sobie zawodowy pięściarz z tak dużymi przeciwnikami. GROMDA 4, czyli walki na gołe pięści. Turniej o 100 tysięcy złotych, super fighty.

27 KOMENTARZE

 1. Hmm w opisie brakuje "bijok" i że nie pęka na robocie. Ale z opisu widzieć że chłop pracuje i coś z sobą robi, także będę kibicował przyda się wśród "hooliganskich bijokow"

 2. Panie Boras – słabo coś, taki skromny opis. Trochę go odpicowałem, pierwszy za darmo w ramach promocji i czekam na telefon z ofertą.

  Betonowe łapy, twarda bania, uwalnia instynkt, gdy atmosfera się zagęści. Arcyłotr HULK wchodzi do gry. Nie idąc na skróty szuka swojej drogi wojownika, a gdy się zgubi napi3rdala wszystkich i nie wnika. Na co dzień spokojny i opanowany, od święta zabija, gdy jest naj3bany. W ringu gniewny, zamienia się w prawdziwą bestię – obczaj tę kwestię. Jego plan na turniej GROMDA jest prosty – wycelować i posłać rywala na matę, a jego ciało potraktować jak szmatę (do wytarcia ringu z krwi).

 3. Szkoda ze oni nigdy daty nie podaja kiedy beda te Gromdy…

  Żeby panowie z bronią i w kominiarkach nie wpadli na nielegalny turniej huliganow

 4. Szkoda ze oni nigdy daty nie podaja kiedy beda te Gromdy…

  Wydaje mi się, że mówili w programie etoto o końcówce lutego albo początku marca, ale być może pojebało mi się z jakąś ich gówno galą bokserską.

  bedzie w tym temacie tez jakas spina czy odznaczac

  Tu nic nie będzie. Gość nie jest bitnym bijokiem.

 5. Jak przeczytałem "Betonowe łapy" odrazu pomyślałem że to jakiś budowlaniec musi być i "Trener personalny, magazynier oraz pracownik na budowie." nie było niespodzianki.

 6. Chyba pierwszy zawodnik na Gromdzie co ma normalną prace ??

  Nie wiadomo czy ma, bo zawodów podali kilka, może jakiś przebieraniec co to jak idzie na robotę to sie przebiera i jako magazynier pakuje do golfa kilka telewizorów XD

  Na Gromdzie wszystko możliwe.

 7. Pytacie skad biora ksywki, ja sie zastanawiam skad rekrutuja zawodnikow?

  Ja również nad tym się zastanawiam. Wątpię, że Borek jeździ po Polsce po dużych i małych gymach w poszukiwaniu heroicznych bijokow do projektu gdzie nie ma mientkiej gry

 8. ja sie zastanawiam skad rekrutuja zawodnikow?

  Zawodnicy sami im wysylaja zgloszenia. Przed 1 Gromda mieli chyba ponad 400 zgloszen. Przy 2 troche mniej.

 9. Wydaje mi się, że mówili w programie etoto o końcówce lutego albo początku marca, ale być może pojebało mi się z jakąś ich gówno galą bokserską.

  pojebalo ci sie

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.