gromda nikoś stolara

TRANSMISJA GROMDA BEACH

Dawid „STOLARA” Stolarski finalistą turnieju GROMDA Beach! Wchodzący w zastępstwo za Krzysztofa Rytę zawodnik pokonał w starciu na gołe pięści Nikodema „NIKOSIA” Chilewskiego.

Stolarski przestrzelił kilkoma uderzeniami na początku starcia. Chilewski zamknął rywala w narożniku i zaatakował sierpowym. „NIKOŚ” wywierał presję i cały czas utrzymywał przeciwnika przy linach. Nikodem kontynuował ofensywę i zaznaczał swoją przewagę w tej rundzie.

Chilewski trafił serią ciosów na korpus, które wywarły wrażenie na Dawidzie. „NIKOŚ” spokojnie rozbijał rywala, mieszając ataki na głowę oraz tułów. Stolarski był liczony po raz pierwszy. Nikodem polował ciągle na kolejne trafienia w brzuch „STOLARY”.

„STOLARA” nie był w stanie znaleźć odpowiedzi na umiejętności oraz taktykę przeciwnika. Pod okiem Nikodema pojawiło się jednak głębokie rozcięcie. Chilewski kontrolował pojedynek, ale oddychał coraz ciężej, a jego oko powoli się zamykało. Czas działał w tym starciu na korzyść Stolarskiego.

Defensywnie walczący „STOLARA” utrzymywał się w tym pojedynku i czekał swój moment. Opuchlizna pod okiem „NIKOSIA” powiększała się, a zmęczenie uniemożliwiało mu utrzymanie inicjatywy. W czwartej odsłonie Dawid prezentował się dużo lepiej niż w poprzednich rundach.

Piąta runda jest nielimitowana czasowo i potyczka toczy się do momentu nokautu lub poddania. „NIKOŚ” przyspieszył i zamknął rywala w narożniku. Chilewski był już wyczerpany i jego ataki nie miały w sobie tyle siły. Stolarski trafił i Nikodem był liczony. „NIKOŚ” wstał, ale przewaga była zdecydowanie po stronie Dawida. Zmęczony Nikodem nie był w stanie nawiązać wyrównanej walki i słaniał się na nogach. Chilewski zebrał się jednak na szarżę i posłał „STOLARĘ” na deski! Nikodem odwrócił losy pojedynku i przejął inicjatywę, Stolarski był liczony po raz kolejny. Zawodnicy ruszyli na wojnę, obaj byli zmęczeni i poobijani. Po chwili to Stolarski zaatakował i Chilewski co chwilę przewracał się na matę ze zmęczenia. Sędzia ringowy w końcu przerwał walkę i po wyczerpującym boju w górę powędrowała ręka Stolarskiego.

Dawid „STOLARA” Stolarski pok. Nikodema „NIKOSIA” Chilewskiego przez TKO, runda 5

Pełne wyniki gali GROMDA Beach

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

...wczytuję komentarze...

Średniej wielkości znawca

Legacy FC
Middleweight

2,076 komentarzy 6,605 polubień

Ja mam taki pomysł.

Po pierwszym faulu ostrzeżenie, a po drugim stopujemy czas i faulowany może raz wyjebać faulującemu na bebechy.

Bo co po tych ostrzeżeniach, jak nic nie wnoszą.

Odpowiedz polub