Jak oglądać galę GROMDA Beach

Kolejna gala walk na gołe pięści – GROMDA Beach już dziś o godzinie 20:00 w systemie Pay-Per-View za jedyne 19,99 zł. W programie między innymi wyjątkowy turnieju i tzw. super pojedynki z udziałem zawodników znanych z poprzednich edycji gal GROMDA. BUBU, GRABARZ, BRODACZ, LODÓWA, ŻOŁNIERZ, GRABARZ, KOCUR i RUSKI wracają do gry! Panowie wystąpią w 8-osobowym turnieju, a listę zamyka nowy wojownik NIKOŚ.

Gala po wykupieniu będzie dostępna przez 7 dni lub do ponownego obejrzenia przez 24 godziny.

Tym razem gala odbędzie się na specjalnie zaprojektowanej i stworzonej plaży. Palmy jak w Miami Beach, flow i tancerki gorącej Ibizy, klimat Vice City, odjechane customy, stylizacje ala Tony Montana oraz wiele innych bajerów. Jedyne takie miejsce. Pierwszy raz z kibicami! Nie możesz tego przegapić. Zachęcamy do zakupu PPV! Klikając w poniższą grafikę zostaniesz przekierowany do sklepu z transmisją.

WYKUP PPV GROMDA BEACH

Kliknij w poniższą grafikę i dokonaj zakupu PPV wcześniej!

Czym jest GROMDA? Czym wyróżnia się organizacja stworzona przez Mariusza Grabowskiego i Mateusza Borka?

GROMDA zrzesza zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka super walk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Pierwsza gala organizacji przypadła na 6 czerwca 2020 roku. Projekt przyjął się i odbił w mediach społecznościowych dużym echem. Organizatorzy chwalili się dobrą sprzedażą PPV i postanowili kontynuować swój pomysł. Teraz wiemy już, że GROMDA przyciąga przed ekrany wielu kibiców i jest chętnie komentowanym wydarzeniem sportowym w internecie. Pojedynki dobrze się ogląda, ponieważ Mariusz Grabowski wstrzelił się idealnie z zasadami toczonych bojów. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygnął swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.