gromda lodówa ruski

TRANSMISJA GROMDA BEACH

„LODÓWA” lepszy od „RUSKIEGO” w pojedynku bokserskim na gołe pięści. Norbert Rozenbajgier przetrwał liczne ataki Konrada Podemniaka i został kolejnym półfinalistą GROMDA Beach.

Podemniak od początku walki był aktywniejszym zawodnikiem. „RUSKI” korzystał z przewagi szybkości i zasypał rywala gradem ciosów. „LODÓWA” został zepchnięty do głębokiej defensywy, ale Konrad w końcu zwolnił. Rozenbajgier przetrwał szarżę „RUSKIEGO”. W końcówce rundy Norbert był liczony, jednak szybko wrócił na nogi.

Druga runda również rozpoczęła się od celnych kombinacji ze strony Podemniaka. „LODÓWA” ponownie upadł na deski, ale i tym razem wrócił do walki. Konrad kontynuował ofensywę, trzecie liczenie Rozenbajgiera. „LODÓWA” wstał i upadł po ciosach po raz czwarty. „RUSKI” zdominował Norberta, który przed końcem drugiej odsłony leżał pięć razy w tym starciu.

Już po kilku sekundach trzeciej rundy Rozenbajgier upadł na deski. Podemniak deklasował swojego przeciwnika, który nie miał siły na żaden skuteczny atak. Odsłona zakończyła się po minucie walki.

„LODÓWA” zadał kilka celnych uderzeń w czwartej rundzie, pojedynek stał się bardziej wyrównany. „RUSKI” również był już mocno zmęczony, jego ataki nie miały już takiej dynamiki. Żaden z zawodników nie znalazł jednak drogi do nokautu i rozpoczęła się piąta, nielimitowana czasowo runda.

„RUSKI” trafił mocnym lewym sierpowym, ale Norbert ustał i kontynuował walkę. Rozenbajgier upadł na deski po raz siódmy. Za każdym razem „LODÓWA” podnosił się i dalej toczył bój z Konradem. Pojedynek został na moment wstrzymany po trafieniu palcem w oko ze strony Podemniaka. Po wznowieniu „RUSKI” zaatakował serią ciosów w narożniku. Rozenbajgier nie miał zamiaru się poddać i ruszył na otwartą wymianę z rywalem. Obaj panowie byli już skrajnie wyczerpani. „LODÓWA” w końcu trafił precyzyjnym prawym na szczękę, po którym „RUSKI” padł na matę. Walka została przerwana, Rozenbajgier powrócił z dalekiej podróży i ostatecznie zwyciężył w ćwierćfinale turnieju.

Norbert „LODÓWA” Rozenbajgier pok. Konrada „RUSKIEGO” Podemniaka przez TKO, runda 5

Pełne wyniki gali GROMDA Beach

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Vassago
Vassago

KSW
Featherweight

4,967 komentarzy 8,417 polubień

Na Brodacza już charakteru brakło :lol:

Odpowiedz 1 Like

Avatar of PIR
PIR

PRIDE FC
Heavyweight

7,090 komentarzy 20,528 polubień