Informacja od organizatora

„Jak oprawiłeś jakiegoś chłopa, albo on ciebie to nikt nie latał na milicję. Całe osiedle pilnowało swoich ludzi. I nikomu nic się nie działo… dzisiaj to jest popieprzone. Kiedyś były zasady takie jak coś powiedziałeś to tak miało być… dzisiaj jak coś powiedziałeś to po prostu powiedziałeś.”

GROMDA 14 – KUP PPV – https://gromda.tv

08.09.2023 – LIVE on PPV on https://gromda.tv

Czas na kolejny krwawy piątek! Liga mistrzów brutalnej rywalizacji, czyli elitarne walki na gołe pięści GROMDA powracają! GROMDA 14: PRAWO ULICY już 8 września.

Od kwadratowych piaskownic, bitek za szkołą, solówek pod garażami i ulicznych ustawek. Gdzie dobre chłopaki i dzielnicowe łobuzy hartowały swój charakter. Każdy facet miał swoje słowo, codziennie budował szacunek i kierował się prawem ulicy. Uliczny świat ze swoimi prostymi zasadami, podwórko które pożerało osiedlowych cwaniaczków, a środowisko nagradzało wytrwałych i twardych graczy.

Witamy w świecie walk na gołe pięści, GROMDA. Czas zebrać królów ulicy, chuliganów ze stadionów, legendy dzielnicy, hardych uliczników, fascynatów dobrej bitki i wyszkolonych łamaczy kości. Polskie chłopaki z blokowisk, awanturniczy travellerzy, angielscy zadymiarze, francuscy rozrabiacze oraz cała zgraja awanturników i nierządników. Będzie brutalnie, ostro i krwawo i … nie będzie miękkiej gry! Już 8 września czas ponownie pogruchotać kości i polać juchy!

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of zbychumma
zbychumma

M-1 Global
Featherweight

3,639 komentarzy 2,834 polubień
Avatar of Drzewo
Drzewo

UFC
Middleweight

12,511 komentarzy 28,794 polubień

Można to do freaków wrzucić? Czy trzeba ankietę z którą się i tak nikt nie będzie liczył? :robertmakeup:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Navio2.0
Navio2.0

ONE FC
Lightweight

2,375 komentarzy 2,765 polubień

Tylko mi nie mówcie że Liroy ma zamiar walczyć...

Odpowiedz polub

Avatar of PLANET
PLANET

BAMMA
Welterweight

936 komentarzy 1,747 polubień

Dobra, spierdalaj już.

Wypierdalać z tym gównem do frików.

Tyle w temacie.

Odpowiedz polub