Transmisja na NA ŻYWO w PPV na www.GROMDA.tv

Najbardziej krwawy ze sportów walki wielkimi krokami zbliża się do Polski. Już 6 czerwca podczas gali GROMDA Fight Club kibice będą mogli się emocjonować jedynym w swoim rodzaju turniejem bokserskim na gołe pięści. Zwycięzca wróci do domu bogatszy o 100 tysięcy złotych. Wydarzenie będzie dostępne w usłudze Pay-Per-View za jedyne 19,99 zł.

Pięściarze wyjdą do ringu o wymiarach 4 x 4 metra – w praktyce arena będzie więc niemal o połowę mniejsza niż ta znana z boksu zawodowego i o wiele mniejsza od tych używanych w MMA. Mało miejsca, czyli mało chodzenia, a więcej aktywnej i dynamicznej walki z pewnością zagwarantuje efektowne nokauty!

Pojedynki będą się toczyć na dystansie czterech dwuminutowych rund. Jeśli walka nie rozstrzygnie się do tego momentu, to zawodnicy wyjdą do decydującego starcia, które nie będzie limitowane czasowo – potrwa do momentu poddania lub nokautu.

Zdecyduje brutalna siła gołych pięści, ale każdy wojownik będzie miał szansę wrócić do gry. Po nokdaunie sędzia będzie liczył nie do 10, a do 30. W turnieju nie będzie obowiązywał podział na kategorie wagowe, ale większość jego uczestników to i tak zawodnicy wagi ciężkiej. GROMDA nie będzie stała pod znakiem kunktatorskiego punktowania lub zapasów w klinczu – walkę można wygrać tylko nokautując przeciwnika lub doprowadzając do jego poddania.

GROMDA Fight Club już 6 CZERWCA!
NA ŻYWO w systemie PPV na www.GROMDA.tv
Kup dostęp za jedyne 19,99 zł.

29 KOMENTARZE

 1. Mnie zastanawia ile to gówno caluje redakcji MMARocks , że co chwile pojawiają się nowe wiadomości na ich temat. Jeszcze bym rozumiał gdyby tam mieli coś wspólnego z mma ale zasady typowo bokserskie.

 2. Mnie zastanawia ile to gówno caluje redakcji MMARocks , że co chwile pojawiają się nowe wiadomości na ich temat. Jeszcze bym rozumiał gdyby tam mieli coś wspólnego z mma ale zasady typowo bokserskie.

  W sumie to jest dział bokserski, nie wiem tylko, dlaczego to w newsach o MMA jest.

 3. Niby 19,99zł ale tuż przed 10tym, to jak 199,9zł :razz:łacz:

  Są strony gdzie cena jest zawsze uczciwa 😆

 4. Wszystkie gale gdzie jest wszechstylowa walka wręcz powinny być na głównej stronie, to normalne nie? Nie można się zamykać na świat

 5. W sumie to jest dział bokserski, nie wiem tylko, dlaczego to w newsach o MMA jest.

  bo wszyscy płakali, ze Wotore nie było brutalne jak jeden mąż.

 6. Niby 19,99zł ale tuż przed 10tym, to jak 199,9zł :razz:łacz:

  to 19,99 równie dobrze mogłoby wtedy leżeć na księżycu…

 7. @Cloud

  Orientujesz się może czy GROMDA planuje współpracę z jakimś z bukmacherów pod kątem możliwości typowania walk?

 8. @Cloud

  Orientujesz się może czy GROMDA planuje współpracę z jakimś z bukmacherów pod kątem możliwości typowania walk?

  Amatorskie walki u buka?

 9. Amatorskie walki u buka?

  Wotore było, to czemu nie Gromda?

  Ps. U bukmacherów jest sporo zdarzeń z różnych rozgrywek "amatorskich" a podczas "epidemii" pojawiło się ich jeszcze więcej – łącznie z cyrkami typu "mecze widmo".

 10. Liczenie do 30? :wtf2:

  Jak chcą wszystkie walki kończyć KO to liczenie powinno być do 5!

  Normalnie już widzę zmianę reguł na Gromdzie #2 😆

 11. Liczenie do 30? :wtf2:

  Jak chcą wszystkie walki kończyć KO to liczenie powinno być do 5!

  Normalnie już widzę zmianę reguł na Gromdzie #2 😆

  Daj im szansę stary, zobaczymy jak to będzie.

  W zasadzie to tak odwaznego projektu nie było od czasów KSW w Polsce.. także wiesz.

  Mam nadzieję że będzie co oglądać.

  Oby, oby.

  #EDIT

  Mówię to zupełnie z poważną miną, nowe MMA, nowa krew na gołe dłonie. Zapowiada się coś ciekawego dla ludu pragnącego krwi.

  Jestem w chuj ciekaw jak to wyjdzie, a dwie dychy nie wybuduje mi domu, ani.. nie ułoży życia moim dziecka także luz.

  Lets go gromda.

 12. Wotore było, to czemu nie Gromda?

  Ps. U bukmacherów jest sporo zdarzeń z różnych rozgrywek "amatorskich" a podczas "epidemii" pojawiło się ich jeszcze więcej – łącznie z cyrkami typu "mecze widmo".

  Az prosi sie o przekręt 😉

 13. Daj im szansę stary, zobaczymy jak to będzie.

  W zasadzie to tak odwaznego projektu nie było od czasów KSW w Polsce.. także wiesz.

  Mam nadzieję że będzie co oglądać.

  Oby, oby.

  #EDIT

  Mówię to zupełnie z poważną miną, nowe MMA, nowa krew na gołe dłonie. Zapowiada się coś ciekawego dla ludu pragnącego krwi.

  Jestem w chuj ciekaw jak to wyjdzie, a dwie dychy nie wybuduje mi domu, ani.. nie ułoży życia moim dziecka także luz.

  Lets go gromda.

  Skoro obejrzałem obie gale WOTORE to i Gromdzie dam szansę. Ale swoje wątpliwości co do paru spraw mam 😎

 14. Skoro obejrzałem obie gale WOTORE to i Gromdzie dam szansę. Ale swoje wątpliwości co do paru spraw mam 😎

  Wiesz, można siedzieć i piratowac barw knuckle. W Polsce czegoś takiego nie mieliśmy, z naszym temperamentem może wyjść dobre show, bo przecież o to chodzi. Jebać style, umiejętności. Show to jest to.

 15. Wiesz, można siedzieć i piratowac barw knuckle. W Polsce czegoś takiego nie mieliśmy, z naszym temperamentem może wyjść dobre show, bo przecież o to chodzi. Jebać style, umiejętności. Show to jest to.

  Ja wszystko rozumiem, po prostu uważam, że większość walk zakończy się przez kontuzję albo dziwne poddania narożnika. Z tym liczeniem do 30 to pojechali po bandzie. Chcą nokautów, a dają gościom więcej czasu na powrót do walki. To jest zwyczajnie nielogiczne :crazy:

 16. Ja wszystko rozumiem, po prostu uważam, że większość walk zakończy się przez kontuzję albo dziwne poddania narożnika. Z tym liczeniem do 30 to pojechali po bandzie. Chcą nokautów, a dają gościom więcej czasu na powrót do walki. To jest zwyczajnie nielogiczne :crazy:

  Wcześniej tego nie widzieliśmy, te  30s na papierze to gruba przesada, ale.. i tak mi się wydaje że pod względem show przebija naszego naczelnego cyrkowca.. Obym się nie mylił. Naprawdę chciałbym żeby to wypaliło.. zawsze jakież urozmaicenie od rękawic i zasad.

 17. Wcześniej tego nie widzieliśmy, te  30s na papierze to gruba przesada, ale.. i tak mi się wydaje że pod względem show przebija naszego naczelnego cyrkowca.. Obym się nie mylił. Naprawdę chciałbym żeby to wypaliło.. zawsze jakież urozmaicenie od rękawic i zasad.

  Ekhm. Ciezko.

 18. Ja wszystko rozumiem, po prostu uważam, że większość walk zakończy się przez kontuzję albo dziwne poddania narożnika. Z tym liczeniem do 30 to pojechali po bandzie. Chcą nokautów, a dają gościom więcej czasu na powrót do walki. To jest zwyczajnie nielogiczne :crazy:

  Mi się wydaje, że te 30 sekund jest raczej po to, żeby lepiej ocenić stan zawodnika i przerwać walkę w razie czego.

 19. Dlaczego Najman lub brat Najmana jest na plakacie?

  To tutaj walczy chłodziarko-zamrażarka?

  Może jest jakiś underdog, którego warto obstawić u buka? Ten powyżej?

 20. Mi się wydaje, że te 30 sekund jest raczej po to, żeby lepiej ocenić stan zawodnika i przerwać walkę w razie czego.

  Czyli to się sprowadza do tego czego się obawiam, większość walk skończy się nie przez nokaut a kontuzję lub interwencję lekarza/narożnika. A chyba nie o to w Gromdzie chodziło?

 21. Czyli to się sprowadza do tego czego się obawiam, większość walk skończy się nie przez nokaut a kontuzję lub interwencję lekarza/narożnika. A chyba nie o to w Gromdzie chodziło?

  :fjedzia: Zapytaj Borka.

 22. :fjedzia: Zapytaj Borka.

  Typuję, że na pierwszej gali oprawa będzie lepsza od wartości sportowej. Trailer rodem z burdelu to wyraźnie sugeruje. W 2001 Vince McMahon to samo zrobił z XFL, więcej się mówiło o cheerleaderkach i powrocie do "prawdziwego" futbolu, niż o samych meczach, które były bardzo słabe.

 23. Ja wszystko rozumiem, po prostu uważam, że większość walk zakończy się przez kontuzję albo dziwne poddania narożnika. Z tym liczeniem do 30 to pojechali po bandzie. Chcą nokautów, a dają gościom więcej czasu na powrót do walki. To jest zwyczajnie nielogiczne :crazy:

  Jest druga strona medalu. Jeśli ktoś mocniej wyłapie na cytrynę i padnie to zawsze jest szansa, że w ciągu tych 30 sekund jako tako dojdzie do siebie. Co za tym idzie? Po wznowieniu walki będzie jeszcze więcej ciosów na rozbita głowę, więcej krwi i więcej funu z oglądania. Zawodnik straci trochę zdrowia, ale powinien wiedzieć na co się pisze. Po pierwszej edycji będzie można napisać coś więcej.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.