Transmisja na NA ŻYWO w PPV na 

Najbardziej krwawy ze sportów walki wielkimi krokami zbliża się do Polski. Już 6 czerwca podczas gali GROMDA Fight Club kibice będą mogli się emocjonować jedynym w swoim rodzaju turniejem bokserskim na gołe pięści. Zwycięzca wróci do domu bogatszy o 100 tysięcy złotych. Wydarzenie będzie dostępne w usłudze Pay-Per-View za jedyne 19,99 zł.

Pięściarze wyjdą do ringu o wymiarach 4 x 4 metra – w praktyce arena będzie więc niemal o połowę mniejsza niż ta znana z boksu zawodowego i o wiele mniejsza od tych używanych w MMA. Mało miejsca, czyli mało chodzenia, a więcej aktywnej i dynamicznej walki z pewnością zagwarantuje efektowne nokauty!

Pojedynki będą się toczyć na dystansie czterech dwuminutowych rund. Jeśli walka nie rozstrzygnie się do tego momentu, to zawodnicy wyjdą do decydującego starcia, które nie będzie limitowane czasowo – potrwa do momentu poddania lub nokautu.

Zdecyduje brutalna siła gołych pięści, ale każdy wojownik będzie miał szansę wrócić do gry. Po nokdaunie sędzia będzie liczył nie do 10, a do 30. W turnieju nie będzie obowiązywał podział na kategorie wagowe, ale większość jego uczestników to i tak zawodnicy wagi ciężkiej. GROMDA nie będzie stała pod znakiem kunktatorskiego punktowania lub zapasów w klinczu – walkę można wygrać tylko nokautując przeciwnika lub doprowadzając do jego poddania.

GROMDA Fight Club już 6 CZERWCA!
NA ŻYWO w systemie PPV na 
Kup dostęp za jedyne 19,99 zł.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.