Łukasz Załuska zwycięzcą turnieju walk na gołe pięści GROMDA Beach! W decydującym starciu „BRODACZ” okazał się lepszy od Dawida „STOLARY” Stolarskiego.

Obaj zawodnicy rozpoczęli finałowe starcie bardzo spokojnie, nikt nie chciał popełnić błędu w pierwszej fazie potyczki. Po badawczej minucie do ataku ruszył Załuska. „BRODACZ” zasypał rywala ciosami na korpus w narożniku, po których Dawid był liczony po raz pierwszy. Stolarski zdołał wstać i kontynuować bój.

Załuska ruszył agresywnie do ataku w kolejnej odsłonie. Stolarski ponownie padł na deski. Dawid podniósł się, ale po chwili był liczony już po raz trzeci. Rosła przewaga „BRODACZA”, który napierał do przodu i znów posłał przeciwnika na matę. Przed końcem rundy „STOLARA” był liczony pięciokrotnie, totalna dominacja w wykonaniu Łukasza.

„BRODACZ” nie wypuścił wypracowanej przewagi i na początku trzeciej odsłony od razu doskoczył do „STOLARY”. Dawid jeszcze dwukrotnie leżał na deskach, zanim sędzia ringowy zdecydował się przerwać pojedynek. Łukasz Załuska zwyciężył w wakacyjnym turnieju GROMDA Beach!

Łukasz „BRODACZ” Załuska pok. Dawida „STOLARĘ” Stolarskiego przez TKO, runda 3

Załuska rozpoczął udział na gali GROMDA Beach od zwycięstwa z Piotrem „BUBU” Ćwikiem, który odniósł kontuzję w ćwierćfinałowym starciu. W półfinale „BRODACZ” otrzymał wolny los, ponieważ Norbert „LODÓWA” Rozenbajgier musiał się wycofać z turnieju z powodu odniesionych obrażeń. Stolarski wszedł do turnieju w drugim półfinale jako zastępstwo za Krzysztofa „ŻOŁNIERZA” Rytę.

Pełne wyniki gali GROMDA Beach

Czym jest GROMDA?

GROMDA jest największą polską organizacją zrzeszającą zawodników, którzy rywalizują w małym ringu na gołe pięści. Na każdej gali oglądamy zacięty turniej pomiędzy ośmioma Gromadziarzami oraz kilka superwalk. Zazwyczaj są to 3-4 dodatkowe pojedynki, które zapełniają kartę i sprawiają, że możemy dłużej cieszyć się wydarzeniem. Zawodnicy rywalizują do końca, jeżeli nie rozstrzygną swojego starcia w 4 rundach po 2 minuty. Mały ring bokserski 4 na 4 metry nie pozwala na ucieczki, a brak limitu wagowego gwarantuje ciężkie nokauty.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Mmayhem
Mmayhem

UFC
Welterweight

9,917 komentarzy 39,244 polubień

Stawiałem go w roli faworyta, turniej pokazał że różnie się drabinka układa ale wynik jest.

:applause:

Odpowiedz polub

j
jabba67

Oplot Challenge
Heavyweight

177 komentarzy 183 polubień

Ktoś wykupił ppv? Bo ja się dopiero teraz dowiedziałem, że takie gówno ma miejsce.

Odpowiedz polub

Avatar of Grubas
Grubas

UFC
Middleweight

13,231 komentarzy 18,769 polubień

Ktoś wykupił ppv? Bo ja się dopiero teraz dowiedziałem, że takie gówno ma miejsce.

Wykup sobie gale wynalazkow z fame i innego gowna. W Gromdzie nie ma miekkiej gry to nie dla ciebie gala dzieciaku.

Odpowiedz 6 polubień